In-line celá ČR

Máte in line brusle a hledáte místo, kde byste si je mohli opravdu užít? Poradíme vám, kde najdete nejlepší sportovní parky a areály, speciální dráhy a ovály, anebo in-line trasy s vhodným povrchem, kde si nejenom skvěle zabruslíte, ale navíc se můžete kochat výhledy do okolní krajiny.

Vyberte si z naší široké nabídky tras pro in-line brusle, kurzů inline bruslení pro děti a dospělé, začátečníky i pokročilé

Nejdelší osvětlenou in-line dráhu v Praze objevíte ve sportovně-rekreačním areálu Ladronka, výhradně pro bruslaře je vyhrazen také okruh v areálu kladenského stadionu Sletiště, ve Freestyle parku Modřany je k dispozici půjčovna a škola in-line bruslení. Skvělé projížďky na kole nebo in-linech vás čekají na Jezerní stezce na břehu Lipna, na stezce, která se vine Polabím z Nymburka do Poděbrad, a také na rovinatých úsecích cyklostezek na Podorlicku.

Zobrazit celý popis
20 tipů kam vyrazit na in-line bruslích
30. duben 2016 8:30

20 tipů kam vyrazit na in-line bruslích

Jarní počasí přímo vyzývá k výletu na in-line bruslích. Pokud ještě váháte kam se vydat, inspirujte se našimi tipy, které vás zavedou na ty nejhezčí úseky s kvalitním povrchem. Uvidíte, že mezi hladkým povrchem a krásnou okolní krajinou už nemusíte hledat kompromis.
Relaxace i sport Na Ostrově

Relaxace i sport Na Ostrově

Beroun, Střední Čechy
Speedskating club Otrokovice

Speedskating club Otrokovice

Otrokovice, Východní Morava