Golf celá ČR

Česko je země golfu zaslíbená. Ať už se vypravíte kamkoliv, čekají vás skvěle vybavené golfové resorty, mistrovská hřiště, tréninkové akademie, indoor simulátory, golfové kurzy i pobytové balíčky. Nabídku doplňují školy a kurzy, půjčovny golfového vybavení i profesionální servis pro zkušené hráče.

Golfová hřiště a indoors v České republice, to rozhodně není jen Praha

Chcete-li si zahrát na hřišti, kde se každoročně koná golfový turnaj European PGA Tour – Czech Open, musíte do Prosper Golf Clubu Čeladná. Spousty herních kombinací na několika hřištích nabízí golfový resort Kaskáda poblíž Brněnské přehrady a golfový areál u zámku Konopiště. Další cesty za golfem vás zavedou do nádherných zámeckých parků – vyberete si golfové hřiště v Hrádku u Nechanic, u zámečku ve stylu windsorské gotiky, anebo Golf Club Kynžvart poblíž někdejšího sídla kancléře Metternicha?

Zobrazit celý popis
Nejstarší golfové hriště u nás Royal Golf Club Mariánské Lázně zahajuje letošní sezónu
15. duben 2016 16:41

Nejstarší golfové hriště u nás Royal Golf Club Mariánské Lázně zahajuje letošní sezónu

Mariánské Lázně
Již tento pátek 15. dubna bude otevírá mistrovské 18 jamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně pro širokou veřejnost, která si již dnes může prostřednictvím on-line rezervace zarezervovat své startovní časy. Hřiště je po zimní přestávce v překvapivě výborném stavu a je zřejmé, že několikaletá systematická odborná péče o greeny a jejich okolí přináší své ovoce, a to nejen z hlediska kvality povrchů, ale také z hlediska prodlužování období v roce, po které jsou plně hratelné. Dnešním dnem zahajuje svůj nový provoz také klubová restaurace Royal Golf Restaurant, jejíž koncept bude založen na poctivé české kuchyni s každodenním poledním menu včetně stálé nabídky.
Golfový areál Šilheřovice

Golfový areál Šilheřovice

Šilheřovice, Severní Morava a Slezsko
Beskydský golfový klub

Beskydský golfový klub

Ropice, Severní Morava a Slezsko