Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Sauny a masáže

Sauny a masáže celá ČR

Sauny a masáže sice patří k modernímu stylu života, ale duševní a tělesné relaxaci i léčbě vlastně pomáhaly odnepaměti. Teplý suchý vzduch prohřeje a pročistí tělo i duši, masáže uvolní unavené svaly.

Stačí si jen vybrat lázně nebo wellness centrum – a pak se nechat hýčkat a opečovávat v sauně nebo na masáži

Luxusu a rozmazlování se oddejte v pražském hotelu Mandarin Oriental anebo naloženi v pivě Pivních lázních; věřte, že při takové koupeli si příjemně odpočinou jak ženy, tak muži. Klidné prostředí a výběr z řady masáží, zábalů a koupelí, to jsou hlavní lákadla dvou jihočeských lázeňských center, lázní Vráž a lázní Bechyně. Procházky lesoparkem u relaxačního centra Lara Wellness Čeladná doplňte třeba medovou masáží, skvělou saunu si užijete také v pražském RS Sportcentru Romana Šebrleho.

Zobrazit celý popis
Na pražské náplavce najdete originální Lázně na Lodi
13. prosinec 2016 12:41

Na pražské náplavce najdete originální Lázně na Lodi

Praha 2
Fenomén lázeňství má v Praze, zejména v okolí Vltavy, velkou tradici. Lázně na Lodi nnabízí finskou saunu s jedinečným výhledem na Hradčany. Kapacita je 15 osob, k dispozici je i hygienické zázemí a vnitřní i venkovní odpočívárna. Lázně najdete na parníku zakotveném na náplavce na úrovni tramvajové zastávky Výtoň.