Lázně celá ČR

České lázně mají dlouhou tradici a skvělý zvuk, ostatně mnohé z nich se proslavily i daleko ve světě. Léčebné účinky pramenů a speciálních kúr podporuje také nádherná příroda v okolí a mimořádná architektura významných architektů, kteří lázeňským městům vtiskli jejich nezaměnitelný půvab.

Jako králové a královny se budete cítit jak v Císařských lázních v Teplicích, tak v karlovarských Alžbětiných lázních. Z dávných tradic karlovarského lázeňství rovněž čerpají jedny z nejkrásnějších lázní v Evropě, Zámecké lázně, zatímco v Římských lázních v Mariánských Lázních si vychutnáte antickou atmosféru, spojenou s moderními procedurami. Stranou velkého světa, v klidu a pohodě prožijete pobyt v Konstantinových Lázních nebo v lázních Velké Losiny, kde se k léčbě využívají horké sirné prameny.

Zobrazit celý popis
V Priessnitzových lázních opět oslaví Světový den vody
18. březen 2017 15:00

V Priessnitzových lázních opět oslaví Světový den vody

Jeseník
Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku získaly svůj věhlas díky životodárné síle horských pramenů a vodoléčbě svého zakladatele Vincenze Priessnitze. Letos si už popáté zajímavým programem připomenou světový den vody a klíčovou roli vody pro život.