Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Aquaparky a bazény

Aquaparky a bazény celá ČR

Plavání a další vodní radovánky jsou ideálním způsobem, jak se odreagovat a aktivně si odpočinout. Protáhněte si tělo v bazénu, uvolněte se ve vířivce, užijte si s dětmi zábavu na tobogánu a na skluzavkách! Navíc aquaparky a kryté bazény mají otevřeno celý rok a nabízejí relaxaci za každého počasí.

Tobogan, černá díra, space-bowl, kamikaze, divoká řeka. To jsou jen některé z atrakcí, které vám nabídnou naše aquaparky

Největší aquapark ve střední Evropě, Aquapark Čestlice, nenabízí „jen“ úžasný vodní svět, ale také sauny či wellness centrum. Báječnou zábavu pro celou rodinu si užijete v Aquaparku Aquadream na pražském Barrandově, v Aquaforu ve Františkových Lázních anebo v aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku s pěkným výhledem na Beskydy. Pokud máte v oblibě antický styl, vydejte se do vodního ráje v libereckém Centru Babylon, v Aquaparku Kohoutovice vyzkoušejte rekreační bazén s masážními tryskami a chrliči.

Zobrazit celý popis
Do konce března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!
5. březen 2017 6:40

Do konce března se ještě děti mohou koupat v Aquapalace Praha za 1 korunu!

Čestlice
Jarní prázdniny v Aquapalace Praha nekončí. Akce Děti za korunu trvá až do konce března. Vezměte si plavky a vyrazte za zábavou. V aquaparku v Čestlicích na vás čeká několik kilometrů tobogánů, adrenalinový spacebowl, vrak pirátské lodi, mořské vlnobití a o víkendech dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky.