Úvod > Aktuality > Valentýnská romantika v Česku

Valentýnská romantika v Česku

Vydáno 1. února 2016 Zážitky
Široká paleta valentýnských balíčků po celé České republice vás rozhodně nezklame. Využít můžete i romantická zákoutí Prahy nebo měst zapsaných na seznam UNESCO památek. Prožijte lásku, romantiku a noblesu v České republice.

Valentýnská romantika v ČeskuLáska v luxusu

Oslavte svátek zamilovaných na Chateau Mcely a zažijte unikátní atmosféru nejromantičtějšího hotelu v Čechách dle turistického serveru Tripadvisor. Vyzkoušejte Zdejší zámecká restaurace nabízí jídla dle starých receptur původních majitelů zámku Thurn-Taxisů. Speciální menu si užijete v romantickém prostředí restaurace Piano Nobile
 

Láska v uličkách Krumlova

Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným Valentýnským víkendem! Utečte z každodenního shonu a všednosti na jedinečné místo, kde budete mít čas jeden pro druhého, do Českého Krumlova.
 

Láska v Praze

Tajemná zákoutí historické Prahy jsou pro romantické procházky ve dvou jako stvořená. Okouzleni budete i zdejšími kavárnami nebo romantickou plavbou po řece Vltavě. Karlův most pravidelně boduje v žebříčcích nejromantičtějších míst světa – a výhled na něj s kulisou Pražského hradu v pozadí. Pokud vám nestačí vidět Vltavu z Karlova mostu, ale chcete prožít něco opravdu neobyčejného, vyzkoušejte romantickou Valentýnskou plavbu historickým centrem Prahy. Čeká na vás sklenka sektu na uvítanou, večeře servírovaná formou švédských stolů, víno, hudba, květiny a svíčky.

Buddha-Bar Hotel Prague v srdci české metropole poskytne skvělé zázemí pro všechny milovníky romantiky a kouzelného svátku lásky. 14. února si také hoteloví hosté i zájemci užijí luxusní valentýnskou večeři v restauraci Siddharta Café
 

Láska v lázních a romantika s vůní chmele

Toužíte strávit svátek všech zamilovanýchv romantickém lázeňském prostředí? Pak vyzkoušejte pobyt v hotelu Imperial v Karlových Varech. Hotel Imperial získal po roční pauze své třetí ocenění „Nejlépe prodávaný hotel v Karlových Varech“ pro rok 2015, které uděluje společnost Bookassist.
 
V hotelu Sladovna v Černé Hoře na jižní Moravě doporučujeme luxusní romantickou večeři při svíčkách, koupel v privátním whirpoolu a relaxační pivní lázně v jedinečném prostředí historického podzemí.

Kutná Hora nedaleko Prahy je známá nejen svými mimořádnými kulturními památkami, ale také tím, že se zde odjakživa vařilo pivo. Již ve středověku znali lidé tento lahodný mok jako vynikající nápoj, ale také jako blahodárný balzám na tělo a duši. Proto také začali vznikat tzv. lazebny, kde se do velkých dřevěných kádí lilo pivo a bohatí měšťané se v něm koupali. Pivní lázně v kutnohorském hotelu U kata jsou balzámem na duši i tělo. Dopřejte si toto rozmazlování s člověkem srdci blízkým a nejen na Valentýna.
Sladovna - romantický hotel s atmosférou historické sladovny

Sladovna - romantický hotel s atmosférou historické sladovny

Největší wellness v regionu, komfortní ubytování, vyhlášenou restauraci, stylový šenk a prostory pro akce v historickém podzemí i nové části areálu najdete v Hotelu Sladovna. Rodiny s dětmi jsou zde velmi vítány, naleznou zde vše pro své pohodlí, včetně dětského hřiště a vnitřního hracího koutku.

Pivní lázně v Kutné Hoře - vynikající pivo z pivovaru Kácov

Pivní lázně v Kutné Hoře - vynikající pivo z pivovaru Kácov

Nejen památkami UNESCO, ale i lahodným zlatým mokem z pivovaru Dačický je známá Kutná Hora. Přijďte vyzkoušet tento blahodárný nápoj v netradičním pojetí pivních lázní v Hotelu U Kata v Kutné Hoře.

Siddharta Café zcela nový koncept inspirovaný stylem Buddha-Baru

Siddharta Café zcela nový koncept inspirovaný stylem Buddha-Baru

Restaurace a lounge v centru Prahy, navržené ve stylu hravého pop artu, pojmou až 100 hostů, kteří si mohou vybrat z celodenní nabídky jídel, koktejlů či kvalitních vín z naší vinotéky.

Hotel Imperial Karlovy Vary

Hotel Imperial Karlovy Vary

Hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Ne nadarmo získal hotel Imperial prestižní ocenění Czech Republic’s Leading Spa Resort.

Zámecká restaurace Piano Nobile

Zámecká restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile Chateau Mcely je otevřena sedm dní v týdnu se sezónním à la carte menu. Menu je postaveno na kvalitních surovinách tak, aby gastronomický zážitek pomohl hostům dosáhnout rovnováhy těla a duše.

Hrad a zámek Český Krumlov - prohlídka perly UNESCO

Hrad a zámek Český Krumlov - prohlídka perly UNESCO

Státní hrad a zámek Český Krumlov je významným a velmi vyhledávaným turistickým místem. Veřejnosti je otevřen od dubna do října. Celý areál hradu a zámku je průchozí, veřejnosti přístupný a v sezóně, zvláště v podvečer, je nevšedním zážitkem procházka jednotlivými nádvořími.

Pražský hrad - nejnavštěvovanější klenot země

Pražský hrad - nejnavštěvovanější klenot země

Pražský hrad, který je tradičním sídlem českých panovníků a od roku 1918 také sídlem prezidenta republiky, je nejnavštěvovanější památkou Česka. Postupnými přístavbami a úpravami Pražského hradu vznikl jeden z největších hradních komplexů na světě, který denně navštěvují tisíce návštěvníků.

Buddha Bar v srdci Prahy

Buddha Bar v srdci Prahy

Tři vchody, každý z jiné ulice a ať vejdete kterýmkoliv, rázem se ocitnete v jiném světě, ve světě, kde se mísí orient, kolonialismus a pražská secese.

Chateau Mcely - pětihvězdičkový ekologický hotel

Chateau Mcely - pětihvězdičkový ekologický hotel

Jedním z nejatraktivnějších míst pro pořádání svatebních obřadů, firemních akcí, školení, konferencí, loveckých i jiných venkovních aktivit je zámek Chateau Mcely. Rekonstruovaný zámek nabízí moderní komfort v neoklasicistním romantickém stylu.

Karlův most – nejstarší most přes Vltavu

Karlův most – nejstarší most přes Vltavu

Karlův most je druhý nejstarší most České republiky a v Praze nejstarší dochovaný most přes řeku Vltavu. Vznikl na místě původního Juditina mostu zničeného roku 1342 táním ledů. Most zakončený z obou stran věžemi založil Karel IV. v roce 1357. Pilíře mostu zdobí 30 soch světců.