Po celý rok jedinečné zážitky v areálu ZOO Dvůr Králové

Po celý rok jedinečné zážitky v areálu ZOO Dvůr Králové

Už jste někdy viděli zasněženého tygra? V zoo právě začíná zimní sezóna a některá zvířata si zimu vysloveně užívají. V zoo Dvůr Králové jsou otevřeny všechny pavilony, výběhy v klasické části zoo a výběhy žiraf, zeber a nosorožců.

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do zoo. V ZOO Dvůr Králové vás čeká tajuplná Afrika, aniž byste museli cestovat přes devatero hor a devatero řek. Už jste někdy spali na doslech africké divočině? Zkuste to v hotelu Safari. Po celý rok vám nabízí jedinečné ubytování v areálu ZOO Dvůr Králové. Oceníte nejen originalitu a styl, ale i klid a pohodlí s mnoha možnostmi rozptýlení a relaxace.

Více informací:

výsledek hledání

Poznejte Africké safari, navštivte savanu, prodírejte se deštným pralesem nebo objevujte tajemství života korálového útesu. Nechte se unést iluzí Afriky při pohledu na velká stáda zvířat. Můžete se dokonce stát ošetřovatelem v zoo na den.


18.11.2009