Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Cesta strojem času v RETROstylu: výstavy, cukrárny a interiéry
24. listopad 2017 9:20

Cesta strojem času v RETROstylu: výstavy, cukrárny a interiéry

Prachatice
Výročí sametové revoluce, blížící se oslavy sto let samostatného Československa a další události, které na portálu Kudy z nudy pravidelně připomínáme, probouzí zájem o téma retro. Kde můžete zavzpomínat na dobu před sametovou revolucí, navštívit zajímavé výstavy a vrátit se do 20. století?