Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Nejoblíbenější místa a akce roku 2017 a nejočekávanější tipy pro rok 2018
4. leden 2018 9:13

Nejoblíbenější místa a akce roku 2017 a nejočekávanější tipy pro rok 2018

Praha
Která jsou nejoblíbenější místa a akce na portálu Kudy z nudy? Některé trvalky jako hrady Bouzov či Pernštejn zůstávají, ale objevil se nový skokan roku: Stezka korunami stromů v Janských Lázních. Pořád také platí, že nejvyhledávanější kategorií jsou akce pro děti a mezi nejčtenější články patří tipy na víkendové akce v Praze.