Skiareály celá ČR

Nejlepší lyžařské areály ve všech horských oblastech, kde najdete jak prudké, tak pozvolně se svažující sjezdovky vhodné pro rodiny – to jsou naše zimní tipy na výlet. Díky lyžařským školičkám se tu i malí lyžaři budou cítit jako doma, zábavu pestří noční lyžování i občerstvení přímo u vleků.

Zimní dovolená na českých horách znamená nejen lyžování. Zima nabízí tolik možností jak si ji pohodově užít - při putování na sněžnicích, sáňkování, na bruslích nebo na saních tažených koňmi

S dětmi si užijete skvělé lyžování třeba ve Skiareálu Lipno anebo ve Ski areálu Monínec, pro všechny generace jsou určeny rovněž sjezdovky ve Ski areálu Čertova hora v Harrachově. Nejlepší lyžování na české straně Šumavy tradičně poskytuje Ski areál Špičák. Jen kousek od sebe leží dvě věhlasná střediska v Jeseníkách, Ski areál Kouty s první tuzemskou šestisedačkovou lanovkou a Praděd-Ovčárna na svazích Petrových kamenů (1 438 m), vůbec nejvýše položené lyžařské centrum v České republice.

Zobrazit celý popis
Ski areál Kopřivná v Malé Morávce má nejmodernější šestisedačkovou lanovku u nás
20. listopad 2017 11:30

Ski areál Kopřivná v Malé Morávce má nejmodernější šestisedačkovou lanovku u nás

Malá Morávka
Resort Kopřivná v Malé Morávce v Jeseníkách přichystal letos lyžařům do nové sezóny opravdu velkou lahůdku - nejmodernější šestisedačkovou lanovku v České republice. Za hodinu přepraví na vrchol sjezdovky až 2400 lyžařů.