Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Netradiční prohlídky

Netradiční prohlídky celá ČR

Vypravte se na netradiční prohlídky a užijte si zámky, jimiž vás provedou udatní rytíři či krásné dámy, strašidelný hrad plný hrůzných přízraků, park plný kouzelných miniaturních staveb anebo toulky středověkými uličkami se strašidly v patách!

Chcete tip na opravdu zajímavý výlet pro celou rodinu? Vyzkoušejte neobvyklé zážitky a prohlídky Kudy z nudy!

Bohaté uplatnění v netradičních kratochvílích našly zejména bájné přízraky z pověstí a pohádek, ať už je řeč o tajuplných nočních prohlídkách hradu a zámku Jindřichův Hradec nebo o příbězích, které prožijete v křivolakých uličkách Českého Krumlova. Kdo se chce opravdu bát, ten by měl navštívit strašidelný zámek Draxmoor! Naopak mírumilovná atmosféra vás obklopí v pelhřimovském Muzeu rekordů a kuriozit, při plavbě romantickými soutěskami řeky Kamenice anebo v parku miniatur v Mariánských Lázních.

Zobrazit celý popis
50 tipů z celého Česka... aneb zajímavé akce na víkend
18. září 2017 10:37

50 tipů z celého Česka... aneb zajímavé akce na víkend

Tipy na akce od pátku 22. 9. do neděle 24. 9. 2017. Užijte si výlety v září za poznáním, romatikou, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce a inspiraci na skvělé zážitky z celé České republiky! Další možnosti pro výlety z kalendáře akcí snadno a rychle najdete v horním menu portálu Kudy z nudy.