Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Interaktivní expozice

Interaktivní expozice celá ČR

Pokud jste ještě nikdy nezkusili vyrobit vlastní svíčku, dřeváky nebo hrnek a nevíte, jak slavní vynálezci přišli na kloub všelijakým objevům, jsou právě pro vás určeny interaktivní expozice, science centra a další místa neformálního vzdělávání. Otevřete dveře do světa vědy a techniky, pokusů a her!

Toužíte zažít radost z poznání? Objevte vtipnou a interaktivní formou vědní a technické obory!

Možná už znáte plzeňskou Techmanii a liberecký iQpark, tedy science centra plná her, pokusů a interaktivních exponátů, ale už jste navštívili milovický zábavně-naučný park Mirakulum, plný her, zábavy a splněných dětských snů? Jedinečné pokusy se dřevem si užijete v zážitkové dílně v Návštěvnickém centru dřevařství na Modravě, v pražském muzeu stavebnice Lego si vyhrajete do sytosti a nakonec můžete v kůži některého z dávných obyvatel královského sídla prožít originální Příběh Pražského hradu.

Zobrazit celý popis
Na Víkendu otevřených ateliérů se představí 77 výtvarníků
19. září 2017 14:00

Na Víkendu otevřených ateliérů se představí 77 výtvarníků

Plzeň
O víkendu 23. a 24. září se v Plzni a okolí otevřou dveře ateliérů, galerií, výtvarných škol a dalších míst, kde umění vzniká nebo se vystavuje. Pro návštěvníky je to příležitost poznat osobně ty, kdo tvoří v jejich okolí, seznámit se s výtvarnými technikami a třeba zkusit i sami tvořit. Možností je nepřeberně - vystavuje 77 umělců na 48 místech.