Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky

Zážitky celá ČR

Provedeme vás zábavními parky se spoustou atrakcí, pozveme na netradiční prohlídky a vypravíme se na nákupy k tvůrcům originálního českého designu. Budeme cestovat zábavně, interaktivně, organizovaně i spontánně – a možná dojde i na nějaký pěkný kurz!

Chcete zažít něco neobvyklého? Lovci zážitků si budou připadat jako v ráji!

I úplným mrňatům uděláte radost zrcadlovém bludišti nebo v pražské zoologické zahradě. S většími dětmi se vypravte do Šťastné země, přírodního zábavního parku v Českém ráji, anebo do historické vesnice Botanicus, kde poznáte všelijaká zapomenutá řemesla, projdete si bylinné zahrady a ještě třeba ochutnáte něco dobrého na zub. A pokud vás baví tajemství a chcete zažít něco lehce ponurého, zaklepejte na dveře brněnské kapucínské krypty anebo si užijte noční prohlídku známé kutnohorské kostnice.

Zobrazit celý popis
Užijte si Halloween ve zlínské zoo
28. říjen 2016 10:13

Užijte si Halloween ve zlínské zoo

Zlín
Přijďte si vychutnat o víkendu strašidelnou procházku areálem zlínské zoo! Čekají na vás čarodějnice, duchové, kostlivci, pavouci a také originální dýňová aranžmá. A navíc, každý návštěvník, který v sobotu nebo v neděli přijde do zoo v halloweenském kostýmu, získá při vstupu hezký dárek! V zoo můžete již během státního svátku 28. října potkat první kostlivce, pavučiny, obdivovat rozkvetlé chryzantémy a dýňová zakoutí. Dnes tu navíc připravili i speciální překvapení pro surikaty, hyeny, tapíry, medvědy a veverky. Dýně je naprosto okouzlily, tapíry a medvědy tedy hlavně po chuťové stránce.