Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky

Zážitky celá ČR

Provedeme vás zábavními parky se spoustou atrakcí, pozveme na netradiční prohlídky a vypravíme se na nákupy k tvůrcům originálního českého designu. Budeme cestovat zábavně, interaktivně, organizovaně i spontánně – a možná dojde i na nějaký pěkný kurz!

Chcete zažít něco neobvyklého? Lovci zážitků si budou připadat jako v ráji!

I úplným mrňatům uděláte radost zrcadlovém bludišti nebo v pražské zoologické zahradě. S většími dětmi se vypravte do Šťastné země, přírodního zábavního parku v Českém ráji, anebo do historické vesnice Botanicus, kde poznáte všelijaká zapomenutá řemesla, projdete si bylinné zahrady a ještě třeba ochutnáte něco dobrého na zub. A pokud vás baví tajemství a chcete zažít něco lehce ponurého, zaklepejte na dveře brněnské kapucínské krypty anebo si užijte noční prohlídku známé kutnohorské kostnice.

Zobrazit celý popis
Televize CNN zařadila Vánoční trhy na Staroměstském náměstí mezi 10 nejkrásnějších na světě
5. prosinec 2016 12:43

Televize CNN zařadila Vánoční trhy na Staroměstském náměstí mezi 10 nejkrásnějších na světě

Praha 1
Trhy na Staroměstském náměstí v Praze opět získaly vysoké zahraniční ocenění. Jedna z nejprestižnějších televizních společností na světě – americká zpravodajská stanice CNN – je o víkendu zařadila mezi deset nejkrásnějších adventních trhů na světě. V televizní reportáži ocenila nejen sortiment nabízeného zboží, ale také kvalitu jídla a nápojů.