Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování

Ubytování celá ČR

Rádi byste strávili noc na biofarmě nebo si užili relax ve wellness hotelu? Nechejte se hýčkat v zámeckých hotelích či v designových novinkách, udělejte si pohodovou dovolenou v příjemném penzionu anebo vyrazte s celou rodinou do skvěle vybaveného kempu.

Nabídka Kudy z nudy zahrnuje více než tisícovku hotelů, penzionů, chat a kempů v celé ČR

Pořádnou dávku luxusu vám dopřejí zámecké hotely. K těm nejromantičtějším patří Zámecký hotel Sychrov či zámek Hrubá Skála, známý z mnoha pohádek. Hotel Chateau Kotěra okouzlí všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. Ojedinělé spojení historie, komfortu a moderní architektury zaručuje Zámek Liblice z dílny italského architekta G. Alliprandiho. K nejoriginálnějším hotelům v Česku patří Hotel Besídka ve Slavonicích, který se z venku tváří jako renesanční dům, avšak uvevnitř vás ohromí ultramoderní interiéry. Designově jedinečný koncept představuje také Hotel Vitality nedaleko Třince s unikátním wellness centrem.
Zobrazit celý popis
Nouzová nocoviště nabízejí pomoc turistům, kteří prochází Šumavu
19. srpen 2017 8:00

Nouzová nocoviště nabízejí pomoc turistům, kteří prochází Šumavu

Prachatice
Nouzová nocoviště v Česku fungují jenom na Šumavě. Nacházejí se především podél páteřní červené turistické značky, v blízkosti státní hranice, která prochází Šumavou od Železné Rudy do Nové Pece. Všechna slouží pouze jako nocoviště, tedy pro přespání. Kempování je zde zakázáno, stejně jako rozdělávání ohňů, kromě Poledníku, kde je k dispozici venkovní krb.