Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování

Ubytování celá ČR

Rádi byste strávili noc na biofarmě nebo si užili relax ve wellness hotelu? Nechejte se hýčkat v zámeckých hotelích či v designových novinkách, udělejte si pohodovou dovolenou v příjemném penzionu anebo vyrazte s celou rodinou do skvěle vybaveného kempu.

Nabídka Kudy z nudy zahrnuje více než tisícovku hotelů, penzionů, chat a kempů v celé ČR

Pořádnou dávku luxusu vám dopřejí zámecké hotely. K těm nejromantičtějším patří Zámecký hotel Sychrov či zámek Hrubá Skála, známý z mnoha pohádek. Hotel Chateau Kotěra okouzlí všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. Ojedinělé spojení historie, komfortu a moderní architektury zaručuje Zámek Liblice z dílny italského architekta G. Alliprandiho. K nejoriginálnějším hotelům v Česku patří Hotel Besídka ve Slavonicích, který se z venku tváří jako renesanční dům, avšak uvevnitř vás ohromí ultramoderní interiéry. Designově jedinečný koncept představuje také Hotel Vitality nedaleko Třince s unikátním wellness centrem.
Zobrazit celý popis
Ještěd se navrací do své původní podoby z roku 1973
12. leden 2017 9:00

Ještěd se navrací do své původní podoby z roku 1973

Liberec
Hotel Ještěd postupně získává původní podobu ze sedmdesátých let. Vedle salonku a baru se už podařilo kompletně obnovit i dva pokoje tak, jak vypadaly při otevření hotelu v roce 1973. Obnovou poršla část vybavení, jako noční stolky nebo křesílka, postele ale navrhoval autor původních interiérů Otakar Binar nové, aby odpovídaly současným nárokům hostů.