Úvod > Co chcete dělat? > Památky > Podzemí

Podzemí celá ČR

Na několika místech naší země se můžete vydat do spletitých labyrintů podzemních chodeb. Procházky štolami, sklepy a tunely skrytými před lidskými zraky i slunečními paprsky voní tajemstvím a dobrodružstvím. Budete příjemně napjatí a navíc vám vůbec nebude vadit, když venku na zemi třeba zaprší.

Podzemí nejen pro dobrodruhy, tajemno a strašidla, labyrinty podzemních chodeb, tunelů, štol, krypt a sklepů

Největší systém podzemních chodeb v České republice, poskládaný až ve čtyřech patrech nad sebou, skrývá znojemské podzemí. Až 18 metrů hluboko se dostanete v jihlavském podzemí s unikátní fosforeskující chodbou. Rádi se bojíte? Poznejte strašidelné podzemí v Táboře obývané podivnými stvořeními! V plzeňském podzemí vás překvapí utajený život pod městem, z pohádky S čerty nejsou žerty si možná budete pamatovat Pekelné doly.  Zajímavý výlet do hlubin nabízí i českokrumlovský grafitový důl.

Zobrazit celý popis
20 tipů, kam do podzemí
20. srpen 2017 10:03

20 tipů, kam do podzemí

Historická podzemí v České republice naleznete v mnoha městech. Poznejte život pod zemí a odhalte tajemství. Nabízejí se podzemní továrny, sklepení, vodní díla, tunely a mnohé další. To nej z českých a moravských unikátních podzemních prostor vám právě nabízíme. Naše nabídka obsahuje procházky tajemnými chodbami, historickými sklepními labyrinty s možností prohlídky, unikatními doly i novými expozicemi. Prohlídky potěší všechny milovníky tajemna i historie.