Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty

Letní sporty

Proč sedět doma, když venku čeká tolik lákadel? Můžete courat pěšky, jezdit na kole, na koni nebo na in-line bruslích, zápolit s rovnováhou na vysokých lanech, hrát golf, koupat se a chytat lelky u vody, zkrátka užívat si. A kdyby za rohem číhala nuda, zaženete ji některou z adrenalinových aktivit!

Tenis, vodní lyžování, cykloturistika, plážový volejbal nebo plavání. Poradíme vám, který z palety letních sportů si vybrat

Na kole se dá jezdit téměř všude, ale už jste se projeli třeba zámeckým parkem ve Veltrusích nebo po březích Baťova kanálu? Síť cyklotras a cyklostezek na vás čeká v podhůří a na svazích Orlických hor, oblíbeným cílem pro letní dny je koupaliště u jezera Lhota. S dětmi vás to bude bavit v oslavanském zábavním parku Permonium anebo v Mostech u Jablunkova, kde je celoroční bobová dráha, ale od jara do podzimu můžete vyzkoušet třeba bike park, bungee trampolíny, kosmický trenažer či lanové centrum.

Zobrazit celý popis
Via ferrata v Děčíně projde v květnu obnovou
28. duben 2017 13:00

Via ferrata v Děčíně projde v květnu obnovou

Děčín
Děčínská via ferrata na Pastýřské stěně projde od 10. do 20. května 2017 obnovou. Na několik dnů tak bude pro lezce její část uzavřena. Jedná se o čtvrtý nástup na stěnu v prostoru zahrádky nedaleké restaurace.