Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Sauny a masáže

Sauny a masáže celá ČR

Sauny a masáže sice patří k modernímu stylu života, ale duševní a tělesné relaxaci i léčbě vlastně pomáhaly odnepaměti. Teplý suchý vzduch prohřeje a pročistí tělo i duši, masáže uvolní unavené svaly.

Stačí si jen vybrat lázně nebo wellness centrum – a pak se nechat hýčkat a opečovávat v sauně nebo na masáži

Luxusu a rozmazlování se oddejte v pražském hotelu Mandarin Oriental anebo naloženi v pivě Pivních lázních; věřte, že při takové koupeli si příjemně odpočinou jak ženy, tak muži. Klidné prostředí a výběr z řady masáží, zábalů a koupelí, to jsou hlavní lákadla dvou jihočeských lázeňských center, lázní Vráž a lázní Bechyně. Procházky lesoparkem u relaxačního centra Lara Wellness Čeladná doplňte třeba medovou masáží, skvělou saunu si užijete také v pražském RS Sportcentru Romana Šebrleho.

Zobrazit celý popis
Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků
30. říjen 2017 15:00

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Již sedmý ročník celostátní akce Týden saunování, která je zaměřená na propagaci správného saunování, se uskuteční v termínu od 4. do 11. listopadu 2017 na řadě míst po celé republice. Připraveny jsou speciální saunové noci, saunování při svíčkách, speciální saunové ceremoniály, beauty procedury, peelingy a saunová show. V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování.
Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Olbramovice, Střední Čechy
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Liberec, Českolipsko a Jizerské hory