Lázně celá ČR

České lázně mají dlouhou tradici a skvělý zvuk, ostatně mnohé z nich se proslavily i daleko ve světě. Léčebné účinky pramenů a speciálních kúr podporuje také nádherná příroda v okolí a mimořádná architektura významných architektů, kteří lázeňským městům vtiskli jejich nezaměnitelný půvab.

Jako králové a královny se budete cítit jak v Císařských lázních v Teplicích, tak v karlovarských Alžbětiných lázních. Z dávných tradic karlovarského lázeňství rovněž čerpají jedny z nejkrásnějších lázní v Evropě, Zámecké lázně, zatímco v Římských lázních v Mariánských Lázních si vychutnáte antickou atmosféru, spojenou s moderními procedurami. Stranou velkého světa, v klidu a pohodě prožijete pobyt v Konstantinových Lázních nebo v lázních Velké Losiny, kde se k léčbě využívají horké sirné prameny.

Zobrazit celý popis
Lázně Luhačovice nabízejí historii, relax a jedinečné divadelní zážitky
19. srpen 2017 10:07

Lázně Luhačovice nabízejí historii, relax a jedinečné divadelní zážitky

Luhačovice
Nejnavštěvovanější moravské lázně - Lázně Luhačovice, nabízí celou škálu ubytování od luxusního hotelu, přes vilu v alpském stylu, až po útulné penziony. Už 19. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby se chystá v Luhačovicích. Divadelní Luhačovice začnou v neděli 20. a potrvají do soboty 26. srpna. Představení se uskuteční v Lázeňském divadle. Kmotrem přehlídky bude Milan Kňažko, významný slovenský herec a nositel české Ceny Thálie.