Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Aquaparky a bazény

Aquaparky a bazény celá ČR

Plavání a další vodní radovánky jsou ideálním způsobem, jak se odreagovat a aktivně si odpočinout. Protáhněte si tělo v bazénu, uvolněte se ve vířivce, užijte si s dětmi zábavu na tobogánu a na skluzavkách! Navíc aquaparky a kryté bazény mají otevřeno celý rok a nabízejí relaxaci za každého počasí.

Tobogan, černá díra, space-bowl, kamikaze, divoká řeka. To jsou jen některé z atrakcí, které vám nabídnou naše aquaparky

Největší aquapark ve střední Evropě, Aquapark Čestlice, nenabízí „jen“ úžasný vodní svět, ale také sauny či wellness centrum. Báječnou zábavu pro celou rodinu si užijete v Aquaparku Aquadream na pražském Barrandově, v Aquaforu ve Františkových Lázních anebo v aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku s pěkným výhledem na Beskydy. Pokud máte v oblibě antický styl, vydejte se do vodního ráje v libereckém Centru Babylon, v Aquaparku Kohoutovice vyzkoušejte rekreační bazén s masážními tryskami a chrliči.

Zobrazit celý popis
Osvěžte se a relaxujte na termálních koupalištích
17. červen 2017 14:00

Osvěžte se a relaxujte na termálních koupalištích

Zpříjemněte si letní dny u vody - ačkoli se přírodní koupaliště na plavánímohou ještě zdát příliš studená, můžete v těchto dnech vyrazit za koupáním třeba k termálnímu bazénu, kde je voda příjemně teplá a minerální voda dodá vašemu tělu mimořádné relaxační účinky.
Termální park - Termály Losiny

Termální park - Termály Losiny

Velké Losiny, Střední Morava a Jeseníky
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Lázně Jeseník - vodoléčba u Priessnitze

Lázně Jeseník - vodoléčba u Priessnitze

Jeseník, Střední Morava a Jeseníky