Úvod > Co chcete dělat? > Kultura

Kultura celá ČR

Když si do svého kulturního kalendáře zapíšete všechny koncerty, festivaly, vernisáže, výstavy a divadelní představení, záhy se vám zaplní každý den v roce. A nezapomeňte ani na historické městské slavnosti a dávné lidové tradice, které neodmyslitelně patří k českému a moravskému venkovu!

Inspirujte se našimi kulturními tipy a vyrazte na rodinný výlet

Do svých plánů zařaďte Egon Schiele Art Centrum v Českém Krumlově, zasvěcené klasickému i současnému umění. Ctitelé přírody a historie si užijí v pražském Národním muzeu, za lidovými tradicemi se vypravte do rožnovského skanzenu. Chcete vidět poklad? Stačí navštívit stálou expozici Svatovítského pokladu na Pražském hradě. Okouzleni zlatem se vydejte za stříbrem do středověkého stříbrného dolu v Kutné Hoře anebo na Jízdu králů; koná se každý rok a jak je cenná, dokazuje zápis na seznam UNESCO.

Zobrazit celý popis
Přijďte se podívat do Národního technického muzea v den státního svátku 28. října
27. říjen 2016 9:00

Přijďte se podívat do Národního technického muzea v den státního svátku 28. října

Praha 7
Na den státního svátku 28. října, kdy si připomínáme vznik Československé republiky, připravilo Národní technické muzeum pro své návštěvníky zajímavou nabídku. Budovu Národního technického muzea na Letné bude možné, tak jako i o dalších šesti významných dnech v roce, navštívit namísto plného či sníženého vstupného za vstupné 50 Kč za osobu.