Úvod > Co chcete dělat? > Kultura

Kultura celá ČR

Když si do svého kulturního kalendáře zapíšete všechny koncerty, festivaly, vernisáže, výstavy a divadelní představení, záhy se vám zaplní každý den v roce. A nezapomeňte ani na historické městské slavnosti a dávné lidové tradice, které neodmyslitelně patří k českému a moravskému venkovu!

Inspirujte se našimi kulturními tipy a vyrazte na rodinný výlet

Do svých plánů zařaďte Egon Schiele Art Centrum v Českém Krumlově, zasvěcené klasickému i současnému umění. Ctitelé přírody a historie si užijí v pražském Národním muzeu, za lidovými tradicemi se vypravte do rožnovského skanzenu. Chcete vidět poklad? Stačí navštívit stálou expozici Svatovítského pokladu na Pražském hradě. Okouzleni zlatem se vydejte za stříbrem do středověkého stříbrného dolu v Kutné Hoře anebo na Jízdu králů; koná se každý rok a jak je cenná, dokazuje zápis na seznam UNESCO.

Zobrazit celý popis
V neděli začíná Rock for People, představí legendy, žhavá jména i hudební objevy
27. červen 2016 16:00

V neděli začíná Rock for People, představí legendy, žhavá jména i hudební objevy

Hradec Králové
Už tuto neděli se otevřou brány Festivalparku v Hradci Králové a odstartuje 22. ročník festivalu Rock for People. Nabitý program festivalu Rock for People slibuje od 3. do 5. července tři dny plné jedinečných nejen hudebních zážitků. Jeden z největších českých hudebních festivalů láká během tří dnů na bezmála 200 koncertů, vystoupení, představení a DJ setů. Program nabídne zahraniční hvězdy v čele s Massive Attack, The Offspring, Bullet for My Valentine nebo Five Finger Death Punch.