Úvod > Aktuality > Hrad a zámek Staré Hrady zve na Dračí čarodějné pohádkové prohlídky

Hrad a zámek Staré Hrady zve na Dračí čarodějné pohádkové prohlídky

Vydáno 10. ledna 2017 Památky
Nahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v pohádkovém sklepení Starých Hradů v Libáni, přijměte pozvání na audienci k Dračímu Králi Rozumbraďáku XVI. do Dračí královské komnaty a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů. Na hradě a zámku se zabydleli draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, zlatí, sklepní a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a princů, rytířů a pohádkových bytosti ze Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. Ti všichni vás se svolením dračího krále rádi uvítají ve svém království.
Staré HradyVydejte se do pohádky zachránit princeznu Laskonku! Na hradě a zámku Staré Hrady a v Zámeckém pohádkovém sklepení se usídlili draci a mnoho dalších pohádkových bytostí z pohádek čaroděje Archibalda I.

Na osobní audienci vás ve své Dračí královské komnatě přijme i Jeho Veličenstvo Dračí král Rozumbraďák XVI. s dračí královnou Starostlindou a jejich dcerkami dračími princeznami Lajdalínou, Trajdalínou a Rozcaplínou.

Princezna LaskonkaNajděte čarodějné zaklínadlo a pomozte  zachránit princeznu Laskonku! Pohádková odměna vás rozhodně nemine a k tomu si užijete spoustu zábavy!

Otevřeno je i v zimě každou sobotu, neděli, o prázdninách a svátcích od ledna až do března.
Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína hned vedle městečka Libáň. Tři pohádkové prohlídkové okruhy, pohádkové bytosti v rolích průvodců. Výlet pro děti i dospělé do pohádek čaroděje Archibalda I. Otevřeno celoročně.

Další aktuality