Úvod > Aktuality > Hrad a zámek Staré Hrady zve na Dračí čarodějné pohádkové prohlídky

Hrad a zámek Staré Hrady zve na Dračí čarodějné pohádkové prohlídky

Vydáno 22. října 2017 Památky
Nahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v pohádkovém sklepení Starých Hradů v Libáni, přijměte pozvání na audienci k Dračímu Králi Rozumbraďáku XVI. do Dračí královské komnaty a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů. Na hradě a zámku se zabydleli draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, zlatí, sklepní a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a princů, rytířů a pohádkových bytosti ze Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. Ti všichni vás se svolením dračího krále rádi uvítají ve svém království.
Drak Staré HradyNa Starých Hradech se usídlili draci! Bydlí tu drak skalní, ohnivý, vodní, lesní, noční, bahenní, písečný, sněžný, hromový, zlatý a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a rytířů. Na osobní audienci vás přijme i samo Jeho Veličenstvo Dračí král Rozumbraďák XVI. se svojí manželkou Starostlindou a třemi dračími princeznami Lajdalínou, Trajdalínou a Rozcaplínou. 

Nahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v Zámeckém pohádkovém sklepení a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem a Obřími rubínovými draky odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů na Hradní pohádkové půdě. 

Princezna LaskonkaOd sklepení až po půdu vás provede udatný rytíř, krásná princezna, veselá čarodějnice nebo rozpustilá čertice, čertenice nebo čarocezna. Ti všichni vás rádi uvítají ve Starohradském pohádkovém království čaroděje Archibalda I., kde s nimi zažijete spoustu zábavy, soutěží, her a překvapení  pro děti i dospělé. 

Otevřeno celé podzimní prázdniny 26. 10. - 29. 10. 2017, od 10.00 - 17.00 hod.

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína hned vedle městečka Libáň. Tři pohádkové prohlídkové okruhy, pohádkové bytosti v rolích průvodců. Výlet pro děti i dospělé do pohádek čaroděje Archibalda I. Otevřeno celoročně.

Podzimní prázdniny s draky na Starých Hradech

Podzimní prázdniny s draky na Starých Hradech

Pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu Laskonku! Přijeďte si užít s dětmi podzimní prázdniny. Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků!

Další aktuality