Úvod > Aktuality > Výstava Motocykl 2017 láká na bohatý program nejen milovníky rychlých kol

Výstava Motocykl 2017 láká na bohatý program nejen milovníky rychlých kol

Vydáno 28. února 2017 Zážitky
Tradiční motoristická výstava Motocykl 2017 se lotos koná na stejném místě a ve stejném termínu už po jedenadvacáté! Do nové dvacetiletky vykročila se spoustou změn a novinek. Nově začíná až v pátek 3. března a z veletrhu se transformovala do velkého festivalu techniky, sportu a života v jedné stopě. Jedním z velkých taháků pro návštěvníky bude určitě sobotní závod pitbiků přímo v areálu výstaviště.
kawasaki2015.jpg Čeká na vás mnoho novinek ze světa motocyklů, zábavy v podobě soutěží, autogramiád či kaskadérských vystoupení na veletrhu Motocykl 2017.

Na place Průmyslového paláce neuvidíte pouze motocykly, letos poprvé pořadatelé do výstavy zařadili výstavu zajímavých jízdních kol. Na své si přijdou milovníci Dakaru. Výstava připomene také na zlatá léta československého motokrosu.

harley-davidson2015.jpgBohatý program nabídne i venkovní plocha. Od pátku do neděle se můžete těšit na program Bezpečně na motorce.

 

Průmyslový palác na Výstavišti Praha v Holešovicích

Průmyslový palác na Výstavišti Praha v Holešovicích

Průmyslový palác je ústřední dominantou areálu Výstaviště Praha Holešovice. Secesní stavba pochází z roku 1891 podle návrhu Bedřicha Münzbergra, který spoluprácoval s inženýrem Františkem Prášilem. Výzdobu provedl Bedřich Ohman a Alois Dryák. Stavba je jak uměleckou, tak i technikou památkou.