Úvod > Aktuality > Vstup na Stezku korunami stromů bude v pátek pro jedničkáře zdarma

Vstup na Stezku korunami stromů bude v pátek pro jedničkáře zdarma

Vydáno 25. ledna 2016 Příroda
Pololetní prázdniny na Lipně se vyplatí všem pilným dětem. Pro jedničkáře, tedy pro ty, kteří mají na vysvědčení samé jedničky je v pátek 29. ledna 2016 vstup na Stezku korunami stromů Lipno zdarma.
Skiareál LipnoStezku děti milují a provozovatelé jim chtějí dát malý dárek za to, že se poctivě připravovaly do školy. Návštěva Stezky má neopakovatelnou atmosféru. Návštěvníci ocení aktualizované informační tabule, které zábavnou formou přibližují hospodaření v lese během zimy. Výlet na Lipno lze spojit i s lyžováním. Jedničkáři mají v pátek skipas za symbolických 20 korun.

Vyrazit o pololetních prázdninách na Stezku korunami stromů Lipno je skvělým tipem na rodinný výlet. Stezka je v zimě otevřena od 10 do 16 hodin. Ke vstupu na vrcholku Kramolína se lze dostat pěšky po značené turistické cestě, která začíná na centrálním parkovišti nebo speciálním stezkabusem.

Výlet na Lipno se dá spojit s lyžováním. I jednodenní návštěva Lipna bude zážitek pro děti a jejich rodiče. Sportovní vybavení si lze samozřejmě zapůjčit v půjčovnách sportovních potřeb, které se nacházejí u centrálního parkoviště. 
Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 - 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí devět bezpečných a kvalitně zasněžovaných sjezdovek o celkové délce 8,3 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.