Úvod > Aktuality > Vojenské akce v roce 2016

Vojenské akce v roce 2016

Vydáno 3. března 2016 Památky
Patříte k fanouškům vojenské techniky, ale prohlížet si ji v muzeu vás nebaví? Podívejte se, jak dodnes funguje vojenská technika a taktika v akci. Přinášíme tipy na některé zajímavé akce, které proběhnou v průběhu tohoto roku.
Den válečných veteránů v Armádním muzeu Žižkov

Den válečných veteránů v Armádním muzeu Žižkov

11. listopadu, kdy si připomínáme 98. výročí ukončení bojů první světové války v roce 1918, se v prostorách Armádního muzea Žižkov opět uskuteční Den válečných veteránů. Připraven je bohatý program, soutěže i ukázky zbraní a techniky.

CIAF - Czech International Air Fest 2016 v Hradci Králové

CIAF - Czech International Air Fest 2016 v Hradci Králové

CIAF je největší leteckou přehlídkou a soutěží špičkových vojenských bojových letounů v České republice. Královéhradecké letiště bude začátkem září centrem umění vojenských letectev mnoha zemí světa a cílem tisíců fanoušků letectví z celé Evropy.

Den uniformovaných sborů 2016 v Kroměříži

Den uniformovaných sborů 2016 v Kroměříži

Zakončení turistické sezony v Kroměříži bude věnována oslavám 110. let od založení místních dobrovoných hasičů. Těšit se můžete na dobovou tancovačku, přehlídku výzbroje a výstroje, komentované statické i dynamické ukázky, vojenskou a hacičskou, historickou i současnou techniku apod.

Dny NATO v Ostravě (3)

Dny NATO v Ostravě

Dny NATO v Ostravě jsou největší letecko-armádně-bezpečnostní akcí ve střední Evropě. Jsou nejnavštěvovanější dvoudenní rodinnou akcí v České republice. Užijte si show ve vzduchu i na zemi, plnou stíhaček a ukázek výcviku speciálních armádních jednotek.