Úvod > Aktuality > Na veletrhu Holiday World budete mít o víkendu svět jako na dlani

Na veletrhu Holiday World budete mít o víkendu svět jako na dlani

Vydáno 14. února 2017 Zážitky
Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. České i slovenské regiony, tradiční evropské země, Amerika, ale i exotické destinace. Již 26. ročník Holiday World 2017 proběhne 16. - 19. 2. 2017 opět na pražském Výstavišti v Holešovicích. Doplní jej 11. ročník gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.
ExotikaNa jednom jediném místě můžete procestovat téměř celý svět. Na veletrhu Holiday World se představí na 800 vystavovatelů z téměř 50 zemí. Návštěvníci veletrhu budou moci prostřednictvím expozic téměř všech krajů České republiky procestovat celou naši zemi a získat zajímavé tipy na svoji příští dovolenou nebo výlety a možnosti trávení volného času. Vystavovatelé připravují na svých stáncích taneční přehlídky či ochutnávky místních specialit.

Turista na slonuHoliday World bude také přehlídkou a inspirací pro zahraniční cesty nejen do blízkých zemí, ale i velmi vzdálených. Kromě našich sousedů a blízkých evropských zemí včetně Středomoří mohou návštěvníci načerpat informace o exotických zemích jako Thajsko, Malajsie, Indonésie, Dominikánská republika, Kuba, Tchaj-wan, Jamajka, Salvador, Etiopie, Indie aj.

Pro každého návštěvníka veletrhu organizátoři opět připravují ve spolupráci se zúčastněnými cestovními kancelářemi soutěž „Zájezdy za milion”. Všichni přítomní budou mít možnost na veletrhu získat slevové kupony v hodnotě 5 - 10 000 Kč na příští hlavní turistickou sezonu. Slevové kupony na zájezdy tak bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu Holiday World 2017.

Karlovy VaryNa návštěvníky veletrhu Holiday World 2017 čeká oblíbená víkendová přehlídka autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů, cestovatelských výstav fotografií pod názvem World Film. Tento festival bude probíhat v pavilonu Křižík E ve dnech 18. a 19. února a návštěvníci na něm mají jedinečnou možnost setkat se se zajímavými osobnostmi.

Můžete se též těšit na 11. ročník gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel. Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům.

Veletrh je pro veřejnopst přístupný v sobotu od 9:30 do 18 hodin a v neděli od 9:30 do 17 hodin.
Holiday World 2018 - veletrh cestovního ruchu v Praze

Holiday World 2018 - veletrh cestovního ruchu v Praze

27. středoevropský veletrh cestovního ruchu proběhne 15. - 18. února v areálu holešovického Výstaviště v Praze.

Průmyslový palác na Výstavišti Praha v Holešovicích

Průmyslový palác na Výstavišti Praha v Holešovicích

Průmyslový palác je ústřední dominantou areálu Výstaviště Praha Holešovice. Secesní stavba pochází z roku 1891 podle návrhu Bedřicha Münzbergra, který spoluprácoval s inženýrem Františkem Prášilem. Výzdobu provedl Bedřich Ohman a Alois Dryák. Stavba je jak uměleckou, tak i technikou památkou.