Úvod > Aktuality > Večerní prohlídky v zoo Děčín začínají už v pátek!

Večerní prohlídky v zoo Děčín začínají už v pátek!

Vydáno 10. července 2019 Příroda
Máte chuť prohlédnout si zoologickou zahradu po zavírací době a zjistit tak, jak se chovají zvířata, když zoo není plná návštěvníků? Pak si rozhodně nenechte ujít první z večerních prohlídek, kterou na letošní léto přichystala děčínská zoologická zahrada. Bude se konat už v pátek 12. července 2019.
Zoo Děčín noční prohlídkyLéto v Zoo Děčín bude tradičně patřit i večerním prohlídkám. První večerní prohlídka děčínské zoo se bude konat již zítra v pátek 12. července a to hned ve dvou časech - od 19:00 a od 20:30 hodin. První termín je vhodný především pro děti, průvodcem po zoo totiž bude oslík Sam (nebo některé z kontaktních zvířátek) a také výklad bude uzpůsoben dětskému návštěvníkovi, nebudou chybět ani ukázky přírodnin.

Druhý termín je pak určen dospělým. Dospěláci  dostanou fundovanější výklad, a protože pro ně budou prohlídky začínat v pozdějších hodinách, budou moci zažít zoo při zcela jiných podmínkách, než na které jsou zvyklí při obyčejné návštěvě zoo.

Zoo DěčínNávštěvníci dostanou možnost vidět chování zvířat v klidném prostředí lesoparku, dozvědí se o nich nejrůznější informace a u některých dokonce i osobní příběhy. V podvečer začíná být většina zvířat aktivní, je tedy velký předpoklad, že návštěvníci uvidí mnoho zajímavého. Na prohlídku doporučujeme vzít si s sebou pevnou obuv a baterku. Na prohlídku je nutné si předem zarezervovat místo. Lze tak učinit prostřednictvím nového e-shopu Zoo Děčín.

Služba je zpoplatněna cenou 120 Kč na osobu. Kdo by červencovou prohlídku nestihl, může se přihlásit na srpnový termín 9. 8. 2019.
Zoo Děčín - Večerní prohlídky pro děti i dospělé

Zoo Děčín - Večerní prohlídky pro děti i dospělé

Léto v zoo bude tradičně patřit i večerním prohlídkám. Tuto oblíbenou prázdninovou aktivitu nabídne zahrada hned ve dvou variantách.

Zoo Děčín - jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín - jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.

Další aktuality

30.6.
2019
Zoo Děčín slaví 70. narozeniny!

Zoo Děčín slaví 70. narozeniny!

Severozápadní Čechy | Příroda
27.5.
2019
Kam v Děčíně na Den dětí? Do zoo!

Kam v Děčíně na Den dětí? Do zoo!

Severozápadní Čechy | Příroda