Úvod > Aktuality > Vánoční trhy začnou na Bělišti v Železném Brodě ve středu

Vánoční trhy začnou na Bělišti v Železném Brodě ve středu

Vydáno 4. prosince 2017 Kultura
V prostorách národopisné expozice na Bělišti v Železném Brodě je od 6. do 10. prosince připravena bohatá nabídka vánočního a dárkového zboží, těšit se můžete také na výrobky Sdružení zdravotně postižených či studentů železnobrodské sklářské školy.
Vánoční trhy na Bělišti v Železném BroděOd středy do neděle proběhne další ročník tradičních Vánočních trhů. V prostorách národopisné expozice Městského muzea v Železném Brodě na Bělišti bude připravena bohatá nabídka vánočního a dárkového zboží, těšit se můžete také na výrobky Sdružení zdravotně postižených či studentů sklářské školy.

Možnost nákupu vánočních dárků a naladění se na adventní čas. Trhy budou probíhat celý týden v termínu 6.-10. 12. 2017 vždy v čase 9-17 hodin.
Městské muzeum Železný Brod - vypravte se za skleněnou krásou

Městské muzeum Železný Brod - vypravte se za skleněnou krásou

Sklářská expozice Městského muzea je orientována na vývoj železnobrodského sklářství. V prostoru roubeného průčelí Klemencovska je instalována expozice dokumentující podobu podomácké výroby skla v druhé polovině 19. století, kdy se ze sousedního Jablonecka začal rozšiřovat tehdy nový způsob obživy.

Další aktuality