Úvod > Aktuality > Strašidelný den ve Žlutých lázních se kvůli větru koná o týden později

Strašidelný den ve Žlutých lázních se kvůli větru koná o týden později

Vydáno 31. října 2017 Zážitky
Do žlutých lázní v pražském Podolí se slétnou první listopadový víkend strašidla. Halloween - Yelloween po česku může zažít každý, kdo přijde do areálu v sobotu 4. listopadu v době od 12 do 19 hodin. Stylový Yelloween mohou přijít oslavit malí i velcí návštěvníci v maskách a kostýmech všech hrůzostrašně vypadajících nadpozemských bytostí. Termín slavnosti musel být přeložen z minulého víkendu na tento, z důvodu velmi silného vichru.

Strašidelný den ve Žlutých lázníchOprašte své strašidelné kostýmy a přijďte si užít den plný zážitků! Strašidelný den začne ve Žlutých lázních ve 12 hodin a potrvá do 19 hodin.

Nadpozemské bytosti všech velikostí se mohou účastnit strašidelné interaktivní show Divadla Mazec na pódiu ve velkém stanu. Kabaret s názvem „Stará dýně a její přátelé“ bude plný scének a ukázek malých divadelních skečů na téma podzim, duchové, tajemné situace a strašidelné chvíle mezi nebem a zemí. Humornou formou se tak diváci přenesou do podzimní strašidelné atmosféry.

Scénu divadelní show vytvoří dvoumetrové loutky, kdy každá z nich představí jednu ze špatných vlastností – lež, závist, pomluva a zlo, se kterými se také děti setkávají i v běžném životě. Malá strašidla čekají také soutěže v balení mumií nebo vyprávění strašidelných příběhů. Na strašidelné stezce odvahy prokážou malí „bubáci“ svoje schopnosti. Čeká je řada soutěží a her, hrůzostrašné malování na obličej, strašidelné tržiště, kde si mohou zakoupit masky i různé dobroty, bubákova diskotéka, zábavné atrakce i strašidelná výtvarná dílna.

Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.