Úvod > Aktuality > 50 tipů na víkend z celého Česka

50 tipů na víkend z celého Česka

Vydáno 17. srpna 2018 Zážitky
Tipy na letní akce o víkendu od pátku 17. do neděle 19. 8 2018. Užijte si výlety za romantikou a poznáním, aktuální výstavy, zábavu s dětmi, gastronomické akce a inspiraci na skvělé prázdninové zážitky z celé České republiky! Další možnosti pro letní výlety z kalendáře akcí snadno a rychle najdete v horním menu portálu Kudy z nudy.
Schwarzenberská krajina Hlubocka a Třeboňska (1)

Schwarzenberská krajina Hlubocka a Třeboňska

Svébytný krajinný ráz Třeboňska a Hlubocka formovalo od šedesátých let 17. století deset generací rodu Schwarzenbergů.

Letní Letná 2018 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Letní Letná 2018 – mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Letní Letná - festival nového cirkusu, divadla, hudby a vizuálního umění. Do Prahy přiváží ty nejlepší soubory z celého světa. Letos se festival bude odehrávat od 15. 8. do 2. 9. 2018 v Letenských sadech.

Chopinův festival 2018 v Mariánských Lázních

Chopinův festival 2018 v Mariánských Lázních

Chopinův festival je jedním z nejstarších hudebních festivalů v České republice a patří mezi nejvýznamnější v Evropě. Na symfonických koncertech, klavírních recitálech, sobotních a nedělních matiné účinkují umělci světových jmen.

Divadelní Luhačovice 2018

Divadelní Luhačovice 2018

20. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby Divadelní Luhačovice 2018 proběhne v Lázeňském divadle od 19. do 25. srpna.

Mezinárodní folklorní festival v Šumperku (1)

Mezinárodní folklorní festival v Šumperku

V polovině měsíce srpna se Šumperk stává místem setkání několika set členů folklórních souborů. Stává se velikým jevištěm, na kterém se nepřetržitě střídají muzikanti, zpěváci a tanečníci ze všech možných koutů naší planety.

Pohádka O napravené princezně na zámku Dětenice (1)

Pohádka O napravené princezně na zámku Dětenice

Zámek Dětenice zve na nedělní prohlídky s programem 10:00 do 17:00. Čeká vás další netradiční prohlídka zámku s pohádkovým příběhem pro celou rodinu. Chcete vědět, kdo napraví nezbednou princeznu? Staňte se součástí pohádky a prohlédněte si zámek.

Hip Hop Kemp 2018

Hip Hop Kemp 2018

Hip Hop Kemp, největší hiphopový festival ve střední a východní Evropě, hlásí svůj již 17. ročník. Legendární mejdan opět proběhne ve Festivalparku v Hradci Králové, kam se každoročně sjíždějí fans a stars hiphopové kultury z celého světa.

Kovářské fórum 2018 na hradě Helfštýn

Kovářské fórum 2018 na hradě Helfštýn

Výroční 30. Kovářské fórum, týden, během kterého se zrodí monumentální plastika pro hrad Helfštýn. Tým italských mistrů v čele s Robertem Magni obsadí hradní kovárnu a vytvoří dílo do sbírky Helfštýna. Při práci je můžete sledovat denně mimo pondělí od 10:00 do 17:00 hodin.