Úvod > Aktuality > Tipy kam s dětmi o tomto víkendu

Tipy kam s dětmi o tomto víkendu

Vydáno 20. června 2016 Zážitky
Nevíte co s volným víkendem? Máme tipy kam o víkendu vyrazit pro malé i velké, holky i kluky, kde se s dětmi nebudete nudit, ať už pod střechou nebo na čerstvém povětří. Vydejte se do pohádkového lesa, na hrady a zámky, do zoo, za zábavou či kulturou. Co vše můžete o víkendu podniknout se svými ratolestmi najdete na Kudy z nudy.
Vlak, kde si děti vyhrajou, to je Cyklohráček

Vlak, kde si děti vyhrajou, to je Cyklohráček

Rodinný výletní vlak přestavěný na velké pojízdné hřiště pro děti jezdí víkendech z Prahy na Okoř a do Slaného. Tam je připravena Cesta za pokladem i slevy v cukrárně, aquaparku nebo pivovaru. Nově dostal Cyklohráček vůz s obrovskou hernou a balonkovištěm a letos prvně jezdí i do železničního muzea.

Merkur není jen planeta - interaktivní výstava

Merkur není jen planeta - interaktivní výstava

Zveme na parádní letní a prázdninovou interaktivní výstavu Merkur není jen planeta, která se koná od 25. 6. do 28. 8., denně od 9 do 17 hod. Najdete u nás velké modely postavené z dílků stavebnice Merkur, dílnu pro volnou stavbu i ukázky robotiky. Výstava pro malé i velké, mladé i starší.

Večerní safari v Zoo Dvůr Králové

Večerní safari v Zoo Dvůr Králové

Objevte kouzlo afrického soumraku! Zažijte atmosféru podvečerní jízdy Afrika Expressem mezi velkými stády zvířat! Do konce sprna probíhají jízdy každý večer, v září pouze v pátek a v sobotu.