Úvod > Aktuality > Láká vás adrenalin? Svezte se sněžnou rolbou ve Ski areálu Dolní Morava

Láká vás adrenalin? Svezte se sněžnou rolbou ve Ski areálu Dolní Morava

Vydáno 28. ledna 2016 Zimní sporty
Fascinuje vás jak sněžné rolby tancují na zasněžených vrcholcích hor? V resortu Dolní Morava si můžete na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to jezdit nejmodernějším strojem na současném trhu. Víkend na Dolní MOravě je navíc nabitý akcemi: 28.1. - Mamutíkův lyžařský závod, 29.1. - večerní výšlap na Slaměnku, 30.1. - testování lyží Blossom, 30.1. - Bike & FatBike Race, WooxUp 2016, Adventure night a testování sněžných bruslí SledDogs.
Ve středisku Dolní Morava se svezete v kabině nejmodernějšího strojemna současném trhu. Svezou vás přímo v kabině řidiče rolby Pisten Bully 600 s výkonem až 400 koní a šestiválcovým motorem od Mercedesu o objemu 12 800 cm3. Tato sněžná kráska váží 11 tun a je vhodná pro úpravu středně těžkých až těžkých terénů. Zažijete také rolbování na laně na nejprudší černé sjezdovce v ČR.

Vpředu má stroj připravenou radlici, za kabinou navijákovou nástavbu. Úplně vzadu je fréza s finišery, které dávají sjezdovce konečnou podobu, tzv. manšestr. Nádrž o objemu 220 litrů je plná a připravená k několikahodinovému provozu. Řídit sněžné pásové vozidlo, jak se rolba jmenuje podle dokladů, vyžaduje mnoho zkušeností. A když visíte na černé sjezdovce na laně, je to velký adrenalin.
 
Jízda trvá 1 hodinu a cena je 990 Kč na osobu. Zážitek si můžete rezervovat a zaplatit v Infocentru v chatě Marcelka - každý den od 8:00 do 17:00.
Sport Hotel Dolní Morava - ubytování a wellness

Sport Hotel Dolní Morava - ubytování a wellness

Sport Hotel DM se nachází v malebné horské oblasti Králického Sněžníku na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Najdete zde to nejlepší místo pro vaši relaxaci, odpočinek s možností různých sportovních a wellness aktivt během celého roku.

Adrenalin park Dolní Morava

Adrenalin park Dolní Morava

Největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. V létě můžete vyrazit za cyklistikou či adrenalinem a v zimě za lyžováním.

Ski areál Králičák v Hynčicích

Ski areál Králičák v Hynčicích

Horské středisko Hynčice pod Sušinou se nachází v masivu Králického Sněžníku. Najdete zde 10 sjezdovek pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů a snowbordistů v celkové délce 7,6 km. Ski Areál Kraličák vznikl propojením Skiareálu Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice.

Wellness Hotel Vista v Dolní Moravě

Wellness Hotel Vista v Dolní Moravě

Nový wellness a congress hotel Vista je součástí sportovně-rekreačního resortu Dolní Morava v nedotčené horské přírodě na úpatí Králického Sněžníku.

Ski areál Dolní Morava - 4 sjezdovky všech stupňů obtížnosti

Ski areál Dolní Morava - 4 sjezdovky všech stupňů obtížnosti

Lyžařský areál Dolní Morava leží v údolí obce Dolní Morava nedaleko od vrcholu Kralického Sněžníku (1424 m n. m.). Zdejší sjezdové tratě patří k tomu nejlepšímu, co může lyžař v České republice najít. 2x čtyřsedačková lanovka, kotva, dětský ski park, bobovka, sáňkování a hory zážitků!

Další aktuality