Úvod > Aktuality > Sváteční atmosféru na Letišti Václava Havla Praha podpoří vánoční stánky

Sváteční atmosféru na Letišti Václava Havla Praha podpoří vánoční stánky

Vydáno 10. prosince 2017 Zážitky
Letiště Praha letos poprvé otevře vánoční stánky, které připomenou české vánoční tradice nejen zahraničním cestujícím, ale také Čechům, kteří letí do zahraničí, či míří na letiště například na oblíbené exkurze nebo přivítat své známé a přátele. Součástí nabídkyod 11. do 23. prosince bude také charitativní prodej drobných výrobků, který podpoří celkem sedm charitativních organizací a projektů.
perníčkyVánoční stánky budou na Letišti Václava Havla Praha otevřeny od 11. do 23. prosince 2017, v prostorách před Terminálem 1, vchod D. K dispozici bude stánek s nabídkou tradičních vánočních perníčků a cukroví, svařeného vína, zázvorového čaje či vánočních štol. Druhý prodejní stánek obsadí charitativní organizace z blízkého okolí letiště, které nabídnou nejrůznější drobné výrobky, například keramiku, svíčky, mýdla, košíky, šité ozdoby a další rukodělné předměty většinou z terapeutických dílen. Výtěžek z celého prodeje charitativního stánku podpoří činnost konkrétní neziskové organizace.
 
Vánoční atmosféra na Letišti Praha bude pokračovat i 24. prosince, kdy budou cestující po celý den dostávat od letištních hostesek v prostorách obou terminálů perníčky, které opět připomenou české vánoční zvyky. Stánky budou otevřeny denně od 9:00 do 17:00 hodin.
Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla v Terminálech 1 a 2

Vyhlídkové terasy na letišti Václava Havla v Terminálech 1 a 2

Najděte si chvilku a navštivte vyhlídkovou terasu, kde uvidíte letadla jako na dlani. Odměněni budete nevšedním pohledem na letištní plochu a letadla na ní.

Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Letiště Praha je místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Místem, které inspiruje k objevování nového. Exkurze s A380 Emirates jsou každý den pro 12:50 ( přílet) a 15:50 (odlet) a některé všední dny.