Úvod > Aktuality > Stezka korunami stromů na Lipně připravuje pro veřejnost Novoroční výstup

Stezka korunami stromů na Lipně připravuje pro veřejnost Novoroční výstup

Vydáno 31. prosince 2016 Zimní sporty
Lipenská Stezka korunami stromů připravuje pro veřejnost Novoroční výstup. Originální vyhlídka na vrcholu Kramolína bude pro návštěvníky otevřena 1. ledna od 10:00 do 16:00 hodin. Ve věži se pak budete moci zahřát nealkoholickým punčem. Během dne vás zde čeká překvapení a také pamětní účastnický list.
Stejně jako předchozí roky budou mít i tentokrát návštěvníci Lipna možnost oslavit Nový rok netradičně. Na Stezce korunami stromů na Lipně se mohou připojit k novoročnímu výstupu. Odměnou jim bude nejenom krásný výhled na okolní krajinu, ale také pamětní list, živá hudba či punč.

Novoroční výstupy na Stezku korunami stromů se staly tradicí, které se každý rok zúčastňuje stále více lidí. I první den roku 2017 bude mít Stezka korunami stromů otevřeno a lze se na ni vypravit.

Stezka korunami stromů je ideální místo a čas na provětrání hlavy a vyslovení novoročních přání! Každý účastník výstupu dostane účastnický list s malým dárkem a na stezce vás čeká něco malého na zahřátí. V restauraci Lanovka bude připravená novoroční čočka.
Lipno Card - karta hosta (1)

Lipno Card - karta hosta

Lipno Card je karta hosta, která vám umožní plnohodnotně prožít váš pobyt na Lipensku, poznat hlavní atraktivity regionu, užít si zábavu, relaxovat a získat nové zážitky. Karta má celoroční platnost, tzn. že jejích výhod můžete využít i v létě!

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

Stezka korunami stromů s tobogánem u Lipna

První stezka korunami stromů v České republice je otevřená celoročně. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2 - 6% se dostanete až do 24 metrové výšky. Stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží.

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

Na Nový rok se můžete těšit na tradiční novoroční výstup na Stezku korunami stromů. Pro všechny návštěvníky bude připravený pamětní list a malé překvapení.