Úvod > Aktuality > Oslavte Silvestr netradičně na rozhledně Podvrší u Veselice

Oslavte Silvestr netradičně na rozhledně Podvrší u Veselice

Vydáno 30. prosince 2016 Památky
Pokud se vám nechce poslední den v roce lenošit u televize, vydejte se na rozhlednu Podvrší u Veselice, kde je bude od 10 do 15 hodin rozhodně veselo. Stalo se již tradicí, že rozhledna na kopci Podvrší u Veselice je otevřená v poslední den roku pro všechny, kteří dají v tento den přednost pohybu před lenošením. Pro návštěvníky rozhledny bude přichystané teplé občerstvení v podobě čaje, grogu či svařáku.
Na rozhlednu budete moci vystoupat v době od 10:00 do 15:00, vstupné je jako každý rok dobrovolné. Pro návštěvníky bude k dispozici teplé občerstvení a taktéž bude připravena již tradiční zelňačka. Celá akce se uskuteční za každého počasí.
Rozhledna Podvrší Veselice

Rozhledna Podvrší Veselice

Rozhledna Podvrší se nachází u Veselice, která je místní částí obce Vavřinec, v těsném sousedství modré turistické značky a cyklotrasy č. 5116 Blansko - Boskovice. Z rozhledny je nádherný výhled na Moravský kras, Drahanskou vrchovinu, Českomoravskou vrchovinu, ale i na Pavlovské kopce.

Muzeum včelařství Moravského krasu

Muzeum včelařství Moravského krasu

Muzeum s expozicí historie včelařství v regionu Moravský kras je umístěno společně s informačním centrem, knihovnou a hasičskou zbrojnicí v nově zrekonstruovaném kulturním domě ve Veselici.