Úvod > Aktuality > Rožnov láká o víkendu na Josefský jarmark

Rožnov láká o víkendu na Josefský jarmark

Vydáno 13. března 2017 Životní styl
Velmi zajímavé a oblíbené programy nabídne s přicházejícím jarem Rožnov pod Radhoštěm návštěvníkům i místním obyvatelům. Tradiční Josefský jarmark můžete navštívit v pátek 18. 3. a v sobotu 19. 3. na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm.
JarmarkJosefský jarmark bude ve znamení spousty zábavy pro malé i velké. Jeho návštěvníci se mohou těšit nejen na tradiční jarmareční zboží, jako třeba kytice, keramiku, svíčky, domácí sýry nebo třeba masné výrobky, ale také na programy a aktivity pro děti. Chybět samozřejmě nebude bohatý doprovodný kulturní program.

Po pátečním dopoledním slavnostním zahájení vystoupí v Rožnově na náměstí například děti z rožnovské Základní školy Koryčanské Paseky, cimbálové muziky, folklorně-bigbítová hudební skupina Docuku z Valašského Meziříčí nebo hudební skupina Fish & Fish z Rožnova pod Radhoštěm. .

Jarmark RožnovPo oba dny více než stovka prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží jako kytice, květinové vazby, keramiku, svíčky, sýry, perníčky, masné výrobny, množství občerstvení a mnoho dalšího zboží, které neodmyslitelně k městskému jarmarku patří.     
 
Skanzen Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Když se v Česku řekne skanzen, mnozí si představí právě ten v Rožnově pod Radhoštěm. Největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě byl založen v roce 1925 a v jeho třech expozicích, Dřevěném městečku, Valašské dědině a Mlýnské dolině, je rozmístěno téměř 100 památkových objektů.

Další aktuality

16.10.
2017
Šest tipů, jak si užít podzim v Beskydech

Šest tipů, jak si užít podzim v Beskydech

Východní Morava | Životní styl
22.8.
2017
Když v Beskydech prší: muzea, bazény a zámky

Když v Beskydech prší: muzea, bazény a zámky

Východní Morava | Životní styl