Úvod > Aktuality > Využijte poslední příležitosti spatřit vánočně vyzdobený zámek Sychrov

Využijte poslední příležitosti spatřit vánočně vyzdobený zámek Sychrov

Vydáno 1. ledna 2016 Památky
Do 3. ledna na zámku Sychrov probíhají prohlídky vánočně vyzdobeného zámku. Přijeďte naposledy o tomto víkendu nasát tu pravou sváteční atmosféru do Českého ráje. Pro každého návštěvníka je připraven drobný dárek a také vstup zdarma na výstavu "Z dětských pokojíčků".
Adventní trhy na zámku SychrovOd 27. prosince až do 3. ledna na zámku Sychrov probíhají prohlídky zámku, který je vánočně vyzdoben a průvodci zde vypráví o vánočních zvyklostech. Pod stromečky budou k vidění hračky rohanských dětí.

Návštěvníci se mohou také těšit na dobové betlémy a řadu vánočních stromečků s originálními ozdobami dle původních vzorů. Prohlídky budou probíhat vždy od 10:30, 11:30, 13:00 a 14:00 hodin. Pro každého návštěvníka bude připraven malý dárek.
Zámecký luxus na Sychrově

Zámecký luxus na Sychrově

Zámecký hotel Sychrov - designový hotel v srdci Českého ráje nabízí ideální podmínky pro vaši relaxaci. Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness centru, fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti Ypsilon. Rozhodně si nenechte ujít také výlet do malebného okolí.

Zámek Sychrov - sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok

Zámek Sychrov - sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok

Novogotický zámek Sychrov, který sloužil jako rezidence původem francouzského rodu Rohanů, znáte z pohádky Zlatovláska či Nesmrtelná teta. Zámek nabízí 3 návštěvnické okruhy, noční prohlídky, ukázky sokolnictví, koncerty.