Úvod > Aktuality > Přivítejte nový rok v Českém Krumlově!

Přivítejte nový rok v Českém Krumlově!

Vydáno 29. prosince 2016 Zážitky
Neseďte na Silvestra doma! Rozlučte se s letošním rokem s grácií a velkolepě přivítejte nový rok! Ať už hledáte klidné, jedinečné místo pro oslavu v úzkém kruhu svých blízkých nebo místo, kde to žije a zábava je v plném proudu, zamiřte do Českého Krumlova. Do nového roku se město začne zvolna přesouvat 31. prosince, a to již ve 21.30 hodin, kdy na náměstí Svornosti zahrají a zazpívají Papouškovo sirotci. Poslední minuty starého roku stráví návštěvníci s kapelou Element.
Český KrumlovMěsto Český Krumlov se rozloučí s rokem 2016 a přivítá nový, kulturně bohatý rok 2017. Pokud dáváte přednost klidné, pohodové oslavě, tak si jistě vyberete některý z příjemných českokrumlovských hotelů nebo penzionů. Chcete-li však nový rok oslavit ve víru zábavy, vydejte se do centra města. Oslavy na náměstí Svornosti budou problíhat formou koncertů kapel Papouškovo sirotci (21:30 - 22:30) a následně Element (23:00 - 1:30).

Kromě toho pro vás místní hotely, restaurace, hospůdky či bary připravili prvotřídní silvestrovské menu z českých, ale i zahraničních specialit. Pochutnat si na vybraných laskominách můžete například v restauraci Konvice, hotelu Zlatý Anděl (restaurace Don Julius & Petr Vok) nebo v Café Retro. V hotelu Zlatý Anděl bude navíc probíhat silvestrovský Galaprogram i pro neubytované hosty.

Svůj silvestrovský program můžete ještě obohatit o tématickou prohlídku města, plavbu na voru, expozicí v Hradním muzeu, návštěvou čokoládovny Česká Pralinka, výstavou Císařův pekař - pekařův Císař nebo diskotékou v Hostinci Depo.
Ochutnejte v Českém Krumlově co jídávali naši předkové

Ochutnejte v Českém Krumlově co jídávali naši předkové

Procházka po Českém Krumlově je sama o sobě zážitkem. Krčma U dwau Maryí nabízí neobvyklý gastronomický zážitek – chuťový návrat o několik století zpátky. Při přípravě jedinečných jídel tu pracují se surovinami jimiž se živili naši předkové.

Medvědárium Český Krumlov

Medvědárium Český Krumlov

Na českokrumlovském zámku láká návštěvníky kromě samotného zámku také pohled na medvěda hnědého, který je na zámku chován již od doby Rožmberků. Místní medvědárium nejvíce přitahuje malé návštěvníky zámku.

Česká Pralinka - čokoládovna  v Českém Krumlově

Česká Pralinka - čokoládovna v Českém Krumlově

Výroba čokoládových specialit - české pralinky různých příchutí, pravý marcipán, lámané kusy čokolády, staročeský perník, krájený nugát, čokokornouty, luxusní bonboniery.

Muzeum vltavínů v Českém Krumlově

Muzeum vltavínů v Českém Krumlově

Vltavíny - jediné šperkové kameny na světě, které vznikly dopadem meteoritu. V novém interaktivním muzeu prožijete celý jejich příběh, od vzniku planet a vyhynutí dinosaurů až po nejhezčí ukázky i záhady s vltavíny spojené.