Úvod > Aktuality > Pár tipů na relaxaci v bazénu v Železné Rudě a nejbližším okolí

Pár tipů na relaxaci v bazénu v Železné Rudě a nejbližším okolí

Vydáno 12. února 2016 Životní styl
Nevíte kam vyrazit v Železné Rudě za odpočinkem do bazénu? Chtěli byste si pořádně si zaplavat anebo se po vydatném dnu na lyžích toužíte trochu odreagovat ve wellness? Níže naleznete pár tipů na zimní vyžití alias skvělou apreski aktivitu!

Wellness centrum v hotelu Orea Horizont

Hotel HorizontPřijeďte si zarelaxovat či zasportovat do Orea Resortu Horizont. Hotel leží v blízkosti lanové dráhy vedoucí až na samý vrchol Pancíře se známou rozhlednou. Od hlavní komunikace je hotel vzdálen 1,8 km a od Špičáku pouhé 3 km. Přímo v hotelu se nachází Fitness centrum s bazénem, whirlpoolem, saunou a římskými lázněmi. Navštívit při té příležitosti můžete i hotelovou restauraci či lobby bar, anebo se zde objednejte na jednu z bohaté nabídky procedur u zkušeného maserského týmu.
 

Protiproud v hotel Ostrý

Hotel Ostrý se nachází přímo v centru města Železná Ruda. Uvnitř můžete využít wellness aktivity v podobě bazénu s protiproudem, sauny i whirpoolu. Výhodou je výborná dostupnost v centru města.


Čertův mlýn pro milovníky plavání

Hotel Čertův Mlýn je rodinný hotel nacházející se mezi Železnou Rudou a Špičákem v klidné zástavbě rodinných domků. Jako jeden z mála hotelů v okolí disponuje krytým vyhřívaným 12 m dlouhým plaveckým bazénem. Je tedy spíše uzpůsoben pro milovníky plavání jako sportu, než pro relaxaci typu wellness. Bazén je v provozu od 7 do 21 hodin.
 

Sportovní vyžití v Sušici

Bazén SušiceSportovní centrum Sušice nabízí širokou škálu sportovního vyžití od těch nejzdatnějších sportovců až po příležitostné sportovce či pro místo odpočinku. Naleznete zde 25 m vyhřívaný bazén s protiproudem pro simulaci divoké vody, samostatný zábavný bazén s masážními trysky a divokou vodou, dvě vířivé vany pro 15 a 8 osob, uzavřený tobogán s led světelnými efekty se samostatným dojezdovým bazénem, dětské brouzdaliště i finskou a parní saunu.
 
Z dalších aktivit si můžete vybrat velkou posilovnu nebo lezeckou stěnu. Dále v areálu probíhá celá řada skupinových lekcí: spinning, twerk, piloxing, kondiční cvičení, kruhové tréninky, power jóga nebo bodystyling apod. Víceúčelová hala nabízí v zimním období ledovou plochu.
 

Šumavské bylinné lázně v Kašperských Horách

Bylinné lázněZcela ojedinělý projekt pod názvem Šumavské bylinné lázně, nabízí Parkhotel v Kašperských Horách. Technologicky moderní balneo provoz je zcela orientován na bylinné procedury, včetně koupelí, bylinné páry a zábaly. Speciální směsi pro lázeňský provoz se připravují z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava. Vlastní, v jeskyni vyvěrající pramen sv. Barbory je součástí vodoléčby, která neodmyslitelně patří ke správnému a zdravému způsobu života.
Hotel Ostrý v Železné Rudě

Hotel Ostrý v Železné Rudě

Hotel Ostrý je umístěn v malebném horském městečku Železná Ruda, nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy, na hranicích s Německem. Nachází se v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava a zároveň přímo na hlavní turistické a cyklistické trase.

Hotel Orea Resort Horizont v Železné Rudě

Hotel Orea Resort Horizont v Železné Rudě

Orea Resort Horizont se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř na horské louce uprostřed lesů chráněné krajinné oblasti Šumava. Z hotelu je překrásný výhled na horské hřebeny, za pěkného počasí jsou vidět i vrcholky Alp.

Sportovní centrum Sušice - bazén, sauny, posilovna

Sportovní centrum Sušice - bazén, sauny, posilovna

Nové sportovní centrum v Sušici vás jistě nezklame. Nabízí bazén, sauny, posilovnu, lezeckou stěnu i místo pro kolektivní sporty. Víceúčelová hala nabízí v letním období povrch na inline, házenou, floorball a v zimě ledovou plochu. Přijeďte strávit svůj volný čas aktivně!

Hotel Čertův mlýn - aktivity i relax na Šumavě

Hotel Čertův mlýn - aktivity i relax na Šumavě

Hotel rodinného typu se nachází v obci Špičák v Národním parku Šumava. Přijeďte si k nám odpočinout od každodenního shonu a nadýchat se čerstvého vzduchu. Využít můžete širokou škálu sportovních aktivit, výletů a relaxace po celý rok.

Šumavské bylinné lázně v Parkhotelu

Šumavské bylinné lázně v Parkhotelu

Moderní nový lázeňský balneoprovoz ve zcela unikátním a jedinečném historickém interiéru v Kašperských Horách.