Úvod > Aktuality > Od dnešní půlnoci si můžete on-line koupit vstupenky na Grand Prix 2016

Od dnešní půlnoci si můžete on-line koupit vstupenky na Grand Prix 2016

Vydáno 14. ledna 2016 Letní sporty
Turistické informační centrum města Brna spustilo ve čtvrtek 14. ledna 2016 on-line prodej vstupenek na Grand Prix České republiky 2016. Základní třídenní vstupenku Silver, která platí na tribuny B, D, E a G, pořídíte za 1190 korun. Vstupenka Gold na všechny přírodní tribuny stojí 1590 korun a vstupenka Junior 200 korun.
Vstupenka Silver opravňuje ke vstupu na Grand Prix 2016 na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými může její majitel volně procházet. Na každé tribuně bude k dispozici plné zázemí včetně občerstvení a velkoplošné obrazovky před tribunami D a G. Se vstupenkou Gold se její majitel může do areálu dostat kteroukoliv branou a procházet může i tranzitní trasy včetně tunelů Start a Schwantz.

Za nejnižší možnou cenu v rámci předprodeje, která je stejná jako v loňském roce, si fanoušci motorek mohou koupit vstupenky pouze v 1. vlně předprodeje právě v termínu od 14. 1. do 6. 3. 2016.
Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím rezervačního systému TIC Brno.
 
Grand Prix České republiky Brno – mistrovství světa silničních motocyklů 2016

Grand Prix České republiky Brno – mistrovství světa silničních motocyklů 2016

Brněnský podnik mistrovství světa silničních motocyklů na Masarykově okruhu je nejprestižnější motoristickou akcí v České republice.

Automotodrom Brno

Automotodrom Brno

Slavný Masarykův okruh hostuje každoročně Mistrovství světa motocyklů. Příznivci motosportu se však na okruh nemusí dívat pouze z tribuny – trať si lze vyzkoušet na vlastní kůži při tzv. jízdách pro veřejnost.

Další aktuality