Úvod > Aktuality > Nenechte si ujít velkou módní show v Jablonci

Nenechte si ujít velkou módní show v Jablonci

Vydáno 14. ledna 2016 Kultura
Začátek roku se v Jablonci nad Nisou již tradičně neobejde bez prestižní módní přehlídky "Made in Jablonec". 14. ledna 2016 se na ní představí dvacítka bižuterních firem, které společně se svými partnery odprezentují ukázky ze své produkce na exklusivních modelech. Tentokrát se autoři modelů a bižuterie nechali inspirovat cykly přírody a přehlídka tak nese podtitul "Čtvero ročních období".
BižuterieKaždý nový ročník je pro všechny zúčastněné výzvou být lepší než vloni. A ani tento, v pořadí již šestý, nezůstane pozadu. Přehlídka „Made in Jablonec 2016se koná ve čtvrtek 14. 1. 2016 a to od 17  a 20 hodin v jabloneckém Eurocentru. Modely vytvořily designéři 3 škol, 13 oděvních a 17 bižuterních firem.

Pro šestý ročník přehlídky bylo vyhlášeno téma “Zdobíme svět“. Každá firma tak bude předvádět tři kreativní modely ve stylu jednoho z vybraných světových módních center - Moskva – New York – Paříž.

Bižuterní část obohatí také Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou prezentací výběru z oblíbených trendů uplynulých desetiletí.

Svaz výrobců skla a bižuterie systémově usiluje o podporu dlouhodobé tradice jablonecké bižuterie, která na tom není zdaleka tak špatně, jak se někdy z povzdálí může zdát. Kromě módních přehlídek se podařilo otevřít také inovované nákupní centrum českého skla a jablonecké bižuterie Palace Plus. Návštěvníci módní show Made in Jablonec 2016 se mohou těšit na několik překvapivých novinek, jako afterparty nebo působivá taneční vystoupení.

Pro obrovský zájem veřejnosti bude tato přehlídka uvedena také v Oblastní galerii v Liberci (Lázně) dne 3. března 2016 od 20 hodin.
Palace Plus - česká bižuterie a sklo v Jablonci nad Nisou

Palace Plus - česká bižuterie a sklo v Jablonci nad Nisou

Všihni milovníci bižuterie by si neměli nechat ujít návštěvu prodejní galerie Palace Made in Jablonec. Na ploše 650 metrů čtverečních si budou moci vybrat z více než 5 tisíc druhů módní bižuterie od 25 jabloneckých firem.

Doba císařská aneb Karel IV. v jabloneckém muzeu - program pro školy

Doba císařská aneb Karel IV. v jabloneckém muzeu - program pro školy

Program pro školní skupiny I. a II. stupně - lektorská prezentace "O životě Karla IV." - tvůrčí dílna.

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada - České sklo sedmi století. Bydejte se za třpytivou krásou!

Další aktuality