Úvod > Aktuality > Na Jezeře v Poděbradech zažijete o víkendu Barvy léta

Na Jezeře v Poděbradech zažijete o víkendu Barvy léta

Vydáno 11. července 2018 Životní styl
Již 17. ročník Barev léta se uskuteční ve dnech 13. – 14. 7. 2018 opět v areálu Jezera Poděbrady. Jako vždy se můžete těšit na řadu československých hvězd. Vedle areálu je hned koupaliště Jezero, takže se můžete jít v případě přehřátí krásně ochladit! Letošní dramaturgie je opravdu pestrá a každý si zde zcela určitě najde to své.
Letos budou Barvy léta opět dvoudenní a uskuteční se 13. – 14. 7. 2018 v areálu Jezera Poděbrady. Letošní ročník bude opravdu nabitý československými hvězdami.

Do Poděbrad přijedou zahrát kapely: Tři sestry, Wohnout, Vypsaná fiXa, Sto zvířat, E!E! V pátek 13.7. od 18:00 budeve velkém stanu v areálu Barev léta, připraven večírek pro nedočkavce. Sobotní program začíná od 12:00 hodin.          .

Co na vás na festivalu kromě hudby čeká? Dětský koutek, oddychovou zónu s čajovnou, hrací zónu, stánek s merchem kapel, svítící a ozdobné doplňky, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst. Během akce se mohou diváci občerstvit nejen koupáním v jezeře, ale též u nespočtu stánků s dobrým jídlem a pitím.
Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Koupaliště Jezero Poděbrady je přírodní areál u vytěženého pískového povrchového dolu. Areál se nachází skoro v centru a patří k němu parkoviště pro cca 150 vozů. V areálu se nachází přírodní nudistická pláž, sociální zařízení, sprchy, 5 barů s občersvením a pitím.

Lázně Poděbrady - lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady - lázně se stoletou tradicí

Lázně Poděbrady jsou již více než sto let navštěvovanou destinací s mnoha možnostmi. Příjemné prostředí, poklidná atmosféra kolonády obklopená zelení parku, klidný břeh řeky Labe, stylové kavárny, prestižní kulturní či sportovní události jsou základem pro oblíbenost tohoto lázeňského města.