Úvod > Aktuality > Mimořádná prohlídka a svítání na Bílé věži láká na víkendové zážitky do Hradce Králové

Mimořádná prohlídka a svítání na Bílé věži láká na víkendové zážitky do Hradce Králové

Vydáno 15. června 2017 Památky
Už v pátek 16. června se v Hradci Králové bude konat Komentovaná prohlídka Bílé věže, v sobotu 17. června můžete zažít Svítání na Bílé věži. Nenechte si ujít tyto jedinečné zážitky!
Navštivte Bílou věž v Hraci Králové a užijte si kromě klasických reálií také poutavý výklad průvodce nejen o historii věže. Komentovanou prohlídku Bílé věže tu pořádají 16.6.2017. Sraz návštěvníků v 17 hodin před Bílou věží. Kapacita je omezena.
 
V sobotu 17. června od 4.45 hodin máte výjimečnou příležitost přivítat svítání na ochozu Bílé věže a vychutnat si neopakovatelnou atmosféru probouzejícího se města. Sraz účastníků vždy nejméně 15 minut před časem svítání - východu slunce - před Bílou věží. Počet účastníků je omezen na 30. 
 
Vstupenky na obě akce zakoupíte v síti HKpoint.
Expozice Královské město nad soutokem

Expozice Královské město nad soutokem

Hradec Králové je místem s dlouhou historií, která nepostrádá dramatická období a zvraty. V nové expozici jsou představeny nejstarší dějiny královského města od pravěku až do poloviny 18. století.

Bílá věž v Hradci Králové

Bílá věž v Hradci Králové

Renesanční Bílá věž je po dlouhé rekonstrukci nabízí jedinečný pohled nejen na Hradec Králové, ale i na vzdálené vrcholky Krkonoš a Orlických hor. Původně renesanční zvonice, dokončená v roce 1589. Součástí věže je druhý největší zvon v Čechách.

Noční prohlídky Bílé věže v Hradci Králové

Noční prohlídky Bílé věže v Hradci Králové

Renesanční Bílá věž je nejvyšší dominantou města (72 m), z jejíhož ochozu se otvírá návštěvníkům jedinečný pohled nejen na Hradec Králové, ale i na vzdálené vrcholky Krkonoš a Orlických hor. Bílou věž lze mimořádně navštívit v noci na nočních prohlídkách.