Úvod > Aktuality > Maloskalský jarmark oživí již pososmé kemp Ostrov

Maloskalský jarmark oživí již pososmé kemp Ostrov

Vydáno 29. srpna 2017 Kultura
Také v letošním roce se můžete těšit na Maloskalský jarmark, který se uskuteční 2. září od 10 do 18 hodin v kempu Ostrov. Opět se tu sejdou regionální řemeslníci, umělci, pěstitelé, chovatelé a zkrátka všichni kumštýři, kteří přijdou ukázat, co se jim pěkného podařilo vyrobit či vypěstovat. Připraven bude rovněž bohatý kulturní program, přednášky, soutěž o nejlepší marmeládu, tombola a pohádka pro děti.
JarmarkNa Maloskalském jarmarku vás v sobotu čeká kulturní program na podiu a tématické přednášky. V průběhu dne proběhne šestý ročník soutěže Maloskalská marmeláda a čatní 2017, která se těší velkému zájmu. Zúčastnit se může každý, kdo rád mlsá a rád zavařuje.

Doprovodný program nabídne vystoupení cimbálové muziky České filharmonie, divadlo na cestě a břišní tanečnice Najla. Nebudou chybět pohádky a dílny pro děti, tématické přednášky, dobré jídlo a pití a hlavně skvělá atmosféra Kempu Ostrov na Malé Skále.
Žlutá Plovárna na Malé Skále

Žlutá Plovárna na Malé Skále

Žlutá Plovárna je unikátní sportovně rekreační centrum. Nachází se pod vyhlídkou skalního masívu Pantheon a nad jezem na Malé Skále, v Českém ráji. V areálu naleznete lanové centrum, půjčovnu lodí, raftů a kajaků, půjčovnu koloběžek a sportovních potřeb, které můžete využít na místních hřištích.