Úvod > Aktuality > Lyžařský svah ve Zlíně je na víkend připraven

Lyžařský svah ve Zlíně je na víkend připraven

Vydáno 14. ledna 2016 Zimní sporty
Předpověď počasí slibuje na víkend dobré podmínky na lyžařském svahu ve Zlíně. Bez problémů by si o nadcházejícím víkendu měli zalyžovat lyžaři na svahu v centru Zlína. Na sjezdovce leží přes přes 30 centimetrů sněhu, další se díky počasí daří technicky vyrábět.
Lyžařům - začátečníkům je na umělém svahu k dispozici lyžařská škola. Provozovatelé areálu začali také připravovat snowtubingovou dráhu, která bude dlouhá 220 metrů. Na svahu si můžete zalyžovat v týdnu až do 19 hodin, o víkendu se vleky rozjíždí už v 8:30 hodin.

Na svahu jsou instalovány dva dopravníkové pásy od firmy Sun Kid pro děti. Pásy jsou dlouhé zhruba 52 a 102 metrů a přiměřeně pomalé. V dolní stanici stačí dítě postavit na pás a už jede bezpečně nahoru. Osvětlení svahu umožňuje provoz bez ohledu na denní dobu.

Návštěvníkům je k dispozici rozšířené parkoviště pro 550 aut, bufet s občerstvením a také Igloo bar. Každodenní úprava svahu rolbou zaručuje vysokou kvalitu povrchu.
Lyžování na umělém svahu ve Zlíně

Lyžování na umělém svahu ve Zlíně

Na lyžařském svahu ve Zlíně můžete vyzkoušet kromě lyžování také snowpark s překážkami a umělými skoky. Dostavěli zde nově Igloo bar a vylepšili skiservis, kde brousí na profesionálních strojích značky Montana a na počkání. Nově je vybudován big jump z hlíny a ve snowparku 8 překážek.