Úvod > Aktuality > Karlín opět zažije masopustní veselí

Karlín opět zažije masopustní veselí

Vydáno 2. února 2016 Zážitky
V sobotu 6. 2. 2016 Karlín ožije masopustním veselím. Od 13 do 18:00 hodin zde proběhne již 13. ročník Karlínského masopustu, akce, která si za poslední roky získala stovky příznivců. Přijďte si i vy užít velkolepý průvod s koňským povozem, řemeslné trhy a bohatý pódiový program.
K období masopustů patří zabijačkové dobrotyVelkolepý masopustní průvod Karlínem zahájí v sobotu 6. února ve 13 hodin oficiální program 13. Karlínského masopustu.

A co všechno vás čeká? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech projde karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém půjdou nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu bude starat o rozjařenou náladu. Vystoupí Chasa, Long Vehicle Circus, The Rebel Pipers, Amanitas či divadlo Čtyřlabuť. Pokud byste se i vy chtěli zapojit do reje masek, není nic jednoduššího – přijďte v masce nebo klobouku!

Na Karlínském náměstí si pak na řemeslných trzích zblízka prohlédnete, jak vypadala práce středověkých řemeslníků a jak pod jejich šikovnýma rukama vznikaly tradiční výrobky. Svou dílnu tu bude mít třeba tesař, přadlena či kovář a každý z návštěvníků si bude moct vyzkoušet svou zručnost. Děti si pak užijí spoustu legrace i ve výtvarných dílnách nebo na pohádkovém představení.
Karlínský Masopust 2017

Karlínský Masopust 2017

V sobotu 25. 2. 2016 Karlínské náměstí ožije masopustním veselím. Od 13 do 18.30 hodin zde proběhne již 14. ročník Karlínského masopustu. Přijďte si i vy užít velkolepý průvod, bohatý pódiový program, nespočet aktivit pro děti a samozřejmě masopustní speciality. Nezapomeňte na sebe klobouk či masku.