Úvod > Aktuality > Kam s partnerem na sv. Valentýna? 7 míst, kde budete jako dvě hrdličky

Kam s partnerem na sv. Valentýna? 7 míst, kde budete jako dvě hrdličky

Vydáno 11. února 2018 Zážitky
Valentýnské dobové fotografování, romantika při svíčkách nebo létání s pocitem volného pádu – i takové zážitky si můžete se svou polovičkou vychutnat ve svátek všech zamilovaných. Nabídku sedmi nejoriginálnějších pro vás přichystal portál Kudy z nudy.

Valentýn na věži Staré radnice v Brně

Věž radnice BrnoVysoko nad střechami brněnských domů ukažte své drahé polovičce, že je vaše láska velká jako Brno! Kdy? Na svatého Valentýna, přesně 14. února 2018. Kde? Přeci na věži Staré radnice.

V ceně vstupenky za 150 korun na osobu je také sklenička sektu pro každého ze zamilovaného páru, růže a pralinka. Na 62 metrů vysokou radniční věž vede 173 schodů a je v ní k vidění i hodinový stroj a expozice o dějinách budovy.
 

Romantické Valentýnské saunové ceremoniály na Šutce

valentýn šutkaOslavte sv. Valentýna v Aquacentru Šutka a přijďte si užít romantické Valentýnské saunové ceremoniály. Ve středu 14. 2. 2018 od 15:00 do 20:00 je pro všechny partnerské dvojice připraveno zvýhodněné vstupné 1 + 1 zdarma. Zároveň se můžete těšit na romantické saunové ceremoniály na téma Láska z Karibiku, Ceremoniál srdce, Kouzelné vůně nebo tolik oblíbený Fifty shades.

15:30 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a ukázat svou sílu před svými drahými polovičkami. Dá jim k tomu příležitost soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra nebo o hru beachvolejbalu v Beachklubu Ládví zdarma. V páře se můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím růžového solného a zamilovaného medového peelingu.
 

 Valentýnské vstupné v Zoo Brno

Lední medvědChcete-li netradiční valentýnský dárek, pozvěte svou milou či milého do brněnské zoologické zahrady. Všechny zamilované páry čeká 14. února zvýhodněné vstupné a mimo jiné i speciální komentovaná krmění s povídáním o partnerském soužití zvířat. První z nich proběhne v 11 hodin u pandy červené, další bude ve 14 u medvěda ledního a v 15 hodin se představí lemur kata. Otevřeno bude od 9 do 16 hodin. Poslední vstup je možný v 15 hodin.


 

Zimní romance na zámku Liblice

LibliceKde jinde oslavit svátek zamilovaných než na krásném barokním zámku Liblice. Potěšte svůj milovaný protějšek a připravte překvapení v celého romantického víkendu.

Romantický pobytový balíček lze zakoupit po celý únor a březen. Součástí balíčku je ubytování na zámku pro 2 osoby na jednu noc, nezapomenutelná večeře o 3 chodech při svíčkách, privátní wellness na 1 hodinu, odpolední posezení u krbu s kávou a dortem, a ráno bohatá zámecká snídaně. Zámek Liblice stojí ve stejnojmenné obci asi 10 kilometrů od Mělníka.
 

Valentýnský večer na bobové dráze na Proseku

ValentýnValentýnský večer na Bobové dráze 14. února se již stal tradiční Valentýnskou akcí. Proto pro vás i letos přichystala restaurace u bobovky na Proseku nabídku na Valentýnskou večeři se společnými jízdami na bobovce za 30 Kč. Sleva na jízdy platí pouze při objednání Valentýnského menu. Společné jízdy pro páry, dvě speciální Valentýnská menu. Rezervaci můžete poslat mailem na adresu restaurace nebo volejte do restaurace na tel. 739 571 276 pí. Jana Prejzová.


Valentýnské rande ve skleníku Fata Morgana

OrchidejPřemýšlíte, čím letos obdarujete svou drahou polovičku na sv. Valentýna? Pozvěte ji na romantické rande do tropické džungle. Během procházky setmělým skleníkem Fata Morgana se dozvíte zajímavosti z milostného života rostlin a odhalíte tajemství některých rostlinných afrodiziak.

Komentovaná valentýnská provázení skleníkem Fata Morgana se konají 14. února od 18 hodin. Místo na prohlídkách je nutné si rezervovat předem na e-mailu eva.novozamska@botanicka.cz. Vstupné je 600 Kč za pár. Na závěr si vychutnáte sklenku vína z vinice sv. Kláry, seznámíte se s letošní voňavou novinkou a dámy jako dárek obdrží květinu a bude vás čekat také seznámení s parfémem Fata Morgana No. 1.
 

Valentýn na Žižkovské věži

valentýn na věžiDopřejte si luxusní pětichodové menu s nejkrásnějším výhledem na noční Prahu. Přijďte oslavit svátek všech zamilovaných na to nejromantičtější místo v Praze. Při příchodu dostanete skleničku welcome drinku a pak už se rozehraje koncert pro vaše chuťové buňky. Symfonii jednotlivých chodů pečlivě sestavil šéfkuchař restaurantu OBLACA. Za svitu svíček si budete prohlížet rozzářené Staré Město a vychutnávat třeba francouzské víno na doporučení našeho sommeliera.

Restaurace plná svíček, nádherný výhled na Prahu a úžasné menu. Dne 14. února se Žižkovská věž opět stane tím nejromantičtějším místem v Praze.