Úvod > Aktuality > Jihočeské lázně Vráž představují novinky letošní sezóny

Jihočeské lázně Vráž představují novinky letošní sezóny

Vydáno 11. března 2016 Lázně a wellness
Nová lázeňská sezona již klepe na dveře. V lázních Hotelu Vráž jsou pro klienty připraveny novinky, které jim zpříjemní pobyt. Už 12. března se do lázní můžete vypravit na tradiční ples. Večerem provází Leoš Karásek, předtančení - Taneční škola Arte Dance, For body - dětský aerobic, Amatérský taneční klub Čížová. Bohatá tombola a malé pohoštění je připraveno pro každého.
Relaxace v jihočeských lázních VrážOd dubna jsou připraveny relaxační a ozdravné týdenní pobyty pro seniory v lázních Vráž. Užít si je může každý, nejenom klienti seniorského věku. Program vám pomůže nabrat novou sílu a vitalitu prostřednictvím aktivního cvičení, pestré stravy a uvolňujících masáží.

Ve všední dny máte možnost si odpočinout a dobít energii za zvýhodněné ceny. Dopřejte si uvolňující masáže, zábaly a koupele s výraznou slevou.

V Lázních Vráž se pobyt snaží zpříjemnit pacientům a lázeňským hostům také pestrou nabídkou kulturních akcí. Pořádají pravidelné přednášky z oblasti alternativní medicíny, astrologie, grafologie apod., možno je navštívit výtvarnou dílnu, koncert, divadlo.

Probouzející se příroda láká na procházku a odpočinek v zámeckém parku a na výlety po okolních turistických a cyklistických stezkách. Mezi zajímavé památky patří např. zámek Orlík, hrad Zvíkov, zámek Blatná a město Písek
Elektrárna královského města Písku

Elektrárna královského města Písku

Elektrárna královského města Písku vznikla na místě bývalého Podskalského mlýna na doporučení vynálezce Františka Křižíka.

Kamenný most v Písku – nejstarší památka svého druhu v ČR

Kamenný most v Písku – nejstarší památka svého druhu v ČR

Kamenný most v Písku byl postaven jako součást Zlaté stezky na pokyn Přemysla Otakara II. královskou písecko-zvíkovskou stavební hutí. Je národní kulturní památkou a klenotem města. Výstavba mostu byla nepochybně zahájena ve druhé polovině 13. století.

Relaxace v jihočeských lázních Vráž

Relaxace v jihočeských lázních Vráž

Nedaleko Písku, v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí Otavy, najdete lázeňský komplex Vráž. Základem pro poskytování lázeňské péče se stala budova zámku postaveného v roce 1875 v novogotickém slohu českým šlechtickým rodem Lobkowiczů, který zde měl až do roku 1926 svou letní rezidenci.

Další aktuality