Úvod > Aktuality > Hrad a zámek Staré Hrady zve děti o pololetních prázdninách na prohlídku

Hrad a zámek Staré Hrady zve děti o pololetních prázdninách na prohlídku

Vydáno 29. ledna 2017 Zážitky
Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady zve děti i dospělé na výlet do pohádky. Nechte se unést atmosférou čarodějné pohádkové prohlídky. Otevřeno je i v pátek 3. 2. 2017. Navštívit můžete - hrad a zámek s Dračí královskou komnatou, zámecké pohádkové sklepení a hradní pohádkovu půdu.
LaskonkaPřijdte s dětmi do pohádky oslavit pololetní prázdniny na hrad a zámek Staré Hrady.

Princezna, rytíř nebo čarodějnice vás s dětmi potom provedou všemi pohádkovými okruhy. Můžete si vybrat, zda se dáte Hradem a zámkem s Dračí královskou komnatou, Zámeckým pohádkovým sklepením anebo Hradní pohádkovou půdou. Otevřeno je od pátku do neděle, vždy od 10 do 17 hodin. Pojďte spolu s dětmi zachránit princeznu Laskonku!

Pro dospělé milovníky historie je v hradní a zámecké části připraven prohlídkový okruh Jak se žilo za císaře pána Františka Josefa I. Můžete si prohlédnout ojedinělou expozici u nás – kupecké krámky, koloniál, obchod s kávou a C.K. hostinec, jak vypadaly v dobách našich prababiček.
Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína hned vedle městečka Libáň. Tři pohádkové prohlídkové okruhy, pohádkové bytosti v rolích průvodců. Výlet pro děti i dospělé do pohádek čaroděje Archibalda I. Otevřeno celoročně.

Do pohádek čaroděje Archibalda I. na hradě a zámku Staré Hrady

Do pohádek čaroděje Archibalda I. na hradě a zámku Staré Hrady

Každý den po celý rok můžete v pohádkových okruzích – Zámecké tajemné sklepení, Hradní pohádková půda a Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou – čarovat s našimi živými pohádkovými bytostmi – princeznami, vodnicemi, čerticemi, čaroději a čarodějnicemi a jejich 350 pohádkovými kamarády.