Úvod > Aktuality > Hrad a zámek Staré Hrady zve děti o pololetních prázdninách na prohlídku

Hrad a zámek Staré Hrady zve děti o pololetních prázdninách na prohlídku

Vydáno 25. ledna 2016 Zážitky
Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady zve děti i dospělé na výlet do pohádky. Nechte se unést atmosférou čarodějné pohádkové prohlídky. Každý malý návštěvník, který na Staré Hrady přinese ukázat pololetní vysvědčení, dostane dárek!
LaskonkaPřijdte s dětmi do pohádky oslavit pololetní prázdniny! Každé dítko, které přinese na hrad a zámek Staré Hrady ukázat pololetní vysvědčení, dostane odměnu k zakoupené dětské a dospělé vstupence pohádkovou knížku Starohradské pohádky čaroděje Archibalda v hodnotě 195,- Kč jako dárek. Akce platí v pátek 29.1, v sobotu 30.1. a v neděli 31.1.

Princezna, rytíř nebo čarodějnice vás s dětmi potom provedou všemi pohádkovými okruhy. Můžete si vybrat, zda se dáte Hradem a zámkem s Dračí královskou komnatou, Zámeckým pohádkovým sklepením anebo Hradní pohádkovou půdou. Otevřeno je od pátku 29. 1. do neděle 31. 1., vždy od 10 do 17 hodin. Pojďte spolu s dětmi zachránit princeznu Laskonku!

Pro dospělé milovníky historie je v hradní a zámecké části připraven prohlídkový okruh Jak se žilo za císaře pána Františka Josefa I. Můžete si prohlédnout ojedinělou expozici u nás – kupecké krámky, koloniál, obchod s kávou a C.K. hostinec, jak vypadaly v dobách našich prababiček.
Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady - výlet do pohádek čaroděje Archibalda I.

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína hned vedle městečka Libáň. Tři pohádkové prohlídkové okruhy, pohádkové bytosti v rolích průvodců. Výlet pro děti i dospělé do pohádek čaroděje Archibalda I. Otevřeno celoročně.