Úvod > Aktuality > Dopřejte si romantickou plavbu po Dalešické přehradě

Dopřejte si romantickou plavbu po Dalešické přehradě

Vydáno 3. března 2017 Zážitky
Zimní plavby v současné době sice moc zimně navypadají, ale přesto nebo právě proto je na hladině Dalešické přehrady i na březích co obdivovat. Přijďte se pokochat krásnou přírodou z paluby lodě Horácko, která vyplouvá vždy v neděli z přístaviště v Kramolíně. Zimní vyhlídková plavba vyplouvá každou březnovou neděli ve 13.00 hod. Už 5.3. budou na palubě opět "lední medvědi" - ti co s nimi půjdou do vody plují zdarma a 12.3. se uskuteční plavba k MDŽ.
Loď HoráckoPřijďte se pokochat krásnou přírodou z paluby lodě - plavby s lodí Horácko pokračují přes celou zimu.

Přehrada je krásná celý rok a z hladiny obzvlášť. Krásnou romantickou projížďku si můžete dopřát každou neděli ve 13 hodin, loď vyplouvá z přístaviště v Kramolíně.

Na oslavu Mezinárodního dne žen je na 12. března  připravena speciální akce pro ženy - ty mohou oslavit svůj svátek originálním zážitkem.
Dalešická přehrada - lodní doprava, romantika a množství cyklotras

Dalešická přehrada - lodní doprava, romantika a množství cyklotras

Víte, že u nás máme hrad, který stojí na nepřístupném ostrově uprostřed jezera? Pokud jste trochu dobrodružné povahy, podnikněte výlet na Vysočinu k přehradě Dalešice. Budete-li mít štěstí, podaří se vám na tento hrad dostat suchou nohou...

Dalešické přečerpávání

Dalešické přečerpávání

Přečerpávací vodní elektrárna Dalešice byla vybudována v katastru obce Kramolín v letech 1970 až 78 na řece Jihlavě. Na elektrárně je pro veřejnost otevřeno informační středisko.

Plavba lodí Horácko po Dalešické přehradě

Plavba lodí Horácko po Dalešické přehradě

Z paluby lodě je Dalešická přehrada nejkrásnější. Na lodi se můžete plavit i s vašimi koly, bez problémů lze přepravit 20 kol, další pak podle aktuální obsazenosti. Zastavuje se v přístavišti Kramolín, Dalešice, autokemp Wilsonka, Třesov a Koněšín.