Úvod > Aktuality > Veletrhy GO a Regiontour budou plné zážitků a chutí

Veletrhy GO a Regiontour budou plné zážitků a chutí

Vydáno 16. ledna 2017 Zážitky
My Češi máme pověst náruživých cestovatelů a rádi vyrážíme jak za odpočinkem, tak za poznáním nebo zajímavými zážitky. Ať už na svých cestách hledáte cokoli, vždycky potřebujete kvalitní informace. Ty nejautentičtější vám opět nabídnou tradiční veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour, které se v Brně konají od 19. do 22. ledna. Čeká vás zde nejen spousta inspirace, ale také gastronomický festival, atraktivní doprovodný program s cestovatelskou tematikou a navíc možnost vyzkoušet si některé volnočasové aktivity na vlastní kůži.
Veletrh RegiontourNa veletrhu Regiontour se stejně jako v minulých letech představí nejen všechny turistické regiony České republiky, ale také zástupci turistických oblastí ze Slovenska a Maďarska, Polska a dalších zemí.

Z první ruky se v Brně dozvíte o novinkách pro letošní turistickou sezonu.

Ve čtvrtek 19. ledna jsou veletrhy přístupné odborníkům, od pátku do neděle pak široké veřejnosti. Otevřeno je od 10 do 18 hodin, pouze v neděli 17. ledna se brány výstaviště uzavřou již v 16 hodin.
BVV - Brněnské výstaviště

BVV - Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.

Veletrhy GO a Regiontour 2018

Veletrhy GO a Regiontour 2018

Jedny z nejvýznamnějších veletrhů cestovního ruchu ve střední Evropě se zaměřením na regiony, které jsou tou nejlepší příležitostí, jak se seznámit s širokou nabídkou služeb v oblasti cestování a cestovního ruchu. Uskuteční se na výstavišti v Brně.