Úvod > Aktuality > Veletrhy GO a Regiontour budou plné zážitků a chutí

Veletrhy GO a Regiontour budou plné zážitků a chutí

Vydáno 10. ledna 2016 Zážitky
My Češi máme pověst náruživých cestovatelů a rádi vyrážíme jak za odpočinkem, tak za poznáním nebo zajímavými zážitky. Ať už na svých cestách hledáte cokoli, vždycky potřebujete kvalitní informace. Ty nejautentičtější vám opět nabídnou tradiční veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour, které se v Brně konají od 14. do 17. ledna. Čeká vás zde nejen spousta inspirace, ale také gastronomický festival, atraktivní doprovodný program s cestovatelskou tematikou a navíc možnost vyzkoušet si některé volnočasové aktivity na vlastní kůži.
Veletrh RegiontourNa veletrhu Regiontour se stejně jako v minulých letech představí nejen všechny turistické regiony České republiky, ale také zástupci turistických oblastí ze Slovenska a Maďarska, Polska a dalších zemí. Z první ruky se dozvíte o novinkách pro letošní turistickou sezonu, třeba jak proběhnou oslavy 700 let od narození otce vlasti Karla IV. nebo co všechno Jihočeši připravují pro Olympijský park Rio – Lipno 2016. Pokud plánujete dovolenou ve střední Evropě, určitě vás potěší rozšířená účast vystavovatelů ze Slovenska, Maďarska, Rakouska a Švýcarska. A chystají se i překvapení jako premiéra systému Biketower – moderního způsobu parkování a uschování jízdních kol. Na plochu 8,5 krát 8,5 metru se jich vejde neuvěřitelných 118! Nechybí ani tradiční cyklistická vesnička, prezentace lázeňství, dovolená na vodě, řemeslný jarmark a samozřejmě atraktivní doprovodný program na třech pódiích.

Brněnské výstavištěKaždý návštěvník veletrhu se může zapojit do soutěže CK LIVINGSTONE a vyhrát zájezd do exotického Nepálu, který je hlavním tématem letošního již 19. ročníku cestovatelského festivalu GO KAMERA 2016.  Výherce zájezdu bude vylosován z návštěvníků, kteří nejpřesněji odhadnou délku modlitební roury vystavené na stánku CK LIVINGSTONE v pavilonu F.

Losování návštěvnické soutěže proběhne 17. ledna na festivalu GO KAMERA v Kongresovém centru brněnského výstaviště, kde budou po čtyři veletržní dny probíhat přednášky desítek zajímavých hostů – horolezců, spisovatelů, fotografů, dokumentaristů, novinářů, diplomatů i dobrodruhů. Navíc si zde můžete prohlédnout čtyři výstavy s tematikou Nepálu včetně prodejní výstavy buddhistických chrámových obrazů thangk namalovaných nejlepšími nepálskými umělci. Tak blízko jste do Nepálu ještě nikdy neměli!
 
Ve čtvrtek 14. ledna jsou veletrhy přístupné odborníkům, od pátku do neděle pak široké veřejnosti. Otevřeno je od 10 do 18 hodin, pouze v neděli 17. ledna se brány výstaviště uzavřou již v 16 hodin. Se vstupenkou na veletrhy GO a REGIONTOUR získáte také 20% slevu na vstupné do zábavního vědeckého parku VIDA! a na hrad Špilberk.
Brněnské výstaviště

Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.

Veletrhy GO a Regiontour 2017

Veletrhy GO a Regiontour 2017

Jedny z nejvýznamnějších veletrhů cestovního ruchu ve střední Evropě se zaměřením na regiony, které jsou tou nejlepší příležitostí, jak se seznámit s širokou nabídkou služeb v oblasti cestování a cestovního ruchu. Uskuteční se na výstavišti v Brně.