Úvod > Aktuality > Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma

Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma

Vydáno 8. března 2016 Zážitky
Až do konce března má každé dítě do 15 let vstup na zámek Dětenice, do pekla i na rytířské turnaje, zcela zdarma. Využijte této nabídky a přijeďte se podívat na rytíře, Šípkovou Růženku či strašidelné bytosti.
V doprovodu čarodějnice můžete společně se svými ratolestmi obdivovat zámecké pokoje v Dětenicích. Na rodinném výletě v Dětenicích se velmi dobře občerstvíte a najíte ve středověké krčmě. A nejen dámám chutná dětenické pivo lásky, které se vaří v místním pivovaru. Přespat můžete v unikátním Středověkém hotelu a nechte se překvapit, co se v noci bude dít.

Během Velikonoc bude od 25. do 28. 3 2016 bude pro návštěvníky otevřen zámek, pivovar a peklo. V pátek 25. 3. a v sobotu 26. 3. 2016 je pro vás připravena strašidelná prohlídka zámku, rytířský turnaj, prohlídka pivovaru a Dětenické peklo. Nejen malé děti bude bavit 27. 3. a 28. 3. 2016 prohlídka zámku s zajíčkem a kuřátkem. Připraven je malý dárek pro každé dítě i prohlídka pivovaru a Dětenického pekla.
Středověký hotel Dětenice - návrat do doby dávno minulé

Středověký hotel Dětenice - návrat do doby dávno minulé

Místo, kde prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Nový středověký hotel poskytuje naprosto unikátní interiéry, které vás vrátí v čase do vzdáleného středověku.

Dětenické peklo ve Středověkém hotelu v Dětenicích

Dětenické peklo ve Středověkém hotelu v Dětenicích

V přízemí Středověkého hotelu v Dětenicích se nachází expozice Dětenické peklo. Během prohlídky se od pekelné kněžky dozvíte, jak to v pekle chodí a čím se musíte provinit, abyste se tam dostali. Další částí této unikátní prohlídky je ukázka tortury, neboli práva útrpného.

Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk? Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek - přenesete do období středověku se vším, co k němu patří. Středověké speciality se připravují na otevřeném ohni, jí se rukama, obslouží vás personál v dobových kostýmech.

Strašidelné soboty na zámku Dětenice

Strašidelné soboty na zámku Dětenice

Každou sobotu se konají na zámku Dětenice prohlídky v doprovodu strašidelných bytostí. Přijeďte se trochu bát i zasmát. Strašidelné prohlídky jsou vhodné zejména pro děti, ale pobaví i dospělé.

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích - jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích - jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Na prahu 3. tisíciletí, v letech 1998 – 2000, byl zámek Dětenice renovován a po 60 letech znovu otevřen veřejnosti. Na zámku se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. V sousedství zámku je opravena historická budova pivovaru se středověkou krčmou a výrobou vlastního piva...

Další aktuality